SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Daniel Borzyszkowski - przygotowania do debiutów 2015

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
a kto ci pomaga tak z ciekawosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1337
Łukasz Kaźmierczak. Artur a co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Nie chce mi sie wierzyć ze to on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1337
Możesz spytać Łukasza on mnie prowadzi. A co złego niby w tym jest? Jak na razie wszystko idzie do przodu tak jak mówił i widzę poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jeśli chodzi o start w debiutach musisz przemyśleć w jakiej kategorii.Albo w klasyku do 180 cm -możesz ważyć 84 kg lub ekstremalna 85kg lub do 90 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1337
Myślałem nad ekstremalna do 85kg. A Ty w jakiej byś mnie widział ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Myśle ze 85 kg lub klasyk bo ciężko Ci będzie zbudować więcej masy.Żeby wyjść na scenę w dobrej formie musisz na masie mieć dobrej jakości 95 kg wagi,I daj sobie spokój z machaniem linkami ,przywodzeniem i odwodzeniem.A na masie musisz dobrze i mądrze jeść by szla jakość a nie smalec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Sorry, że się wtrącę, ale jeśli teraz masz 85kg to mało prawdopodobne, żebyś na scenie ważył tyle samo.. Tak jak Artur mówi musiałbyś zbudować dużo masy dobrej jakości..

Druga sprawa, że przy Twoim wzroście start w kulturystyce ekstremalnej do 80 czy nawet 85 będzie wiązał się z tym, że będziesz wyglądał bardzo szczupło przy konkurencji. Tam będą znacznie niższe chłopaki.
Ja mam tylko 173-4 cm, a i tak byłem jednym z wyższych.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Tak zgadza sie ale od czegoś musi wyjść.Jeśli nie zrobi sie wagi na ekstremalną w dosłownym tego słowa znaczeniu to trzeba wyjść w klasyku albo postawić na maksymalną docinkę nie ważąc wagę startową.Masa to podstawa ale dobrej jakości by w okresie startowym nie katować się na cardio bo to zawsze męczarnia i strata masy mięśniowej tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Tak, dokładnie :) miałem na myśli to, że na jego miejscu wybrałbym klasyk

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

Następny temat

AMATEUR OLYMPIA EUROPE

WHEY premium