SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Danie z Sphinksa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Idę dziś do Sphinksa. Co oprócz wody mineralnej mogę tam zjeść :]
Szroma z kury nada się?

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
"...postanowiłem zabrać swoich staruszków na miasto, bo już nie pamiętam kiedy byli..."
No wiesz to miło z twojej strony ale są lepsze miejsca bo brać rodziców do Sphinxa?? no twoja wola ale mi osobiście kojarzy się to z McDrivem (generalnie nie mam nic do Sphinxa)

"nie ma co się łudzić, że w dzisiejszych czasach można zjeść zdrowo na mieście "

I tu także przyznam bike99 racje jak chcesz to spokojnie możesz zjeść "zdrowo" jeszcze tylko pozostaje pytanie co dla kogo jest zdrowe :D


Zmieniony przez - yunnan w dniu 2009-02-21 22:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo trzymasz dietę albo idziesz do Sphinksa
jak nie jesteś na diecie ketogennej to jedz na co masz ochotę, raz na wczas Cię nie zabije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Zamiast frytek mozna wybrac ryz.Maja tam ryby z grilla i do tego surówka.
Sphinx to nie tylko pizza i smazone potrawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 100% te ryby robią na parze
nie ma co się łudzić, że w dzisiejszych czasach można zjeść zdrowo na mieście
ale prawda, że można zjeść mniej lub bardziej zdrowo
w każdym razie nie przejmowałbym się tak bardzo, jeżeli jest to jednorazowa akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Az sprawdzilam.http://www.sphinx.pl/index.php?mod=menu&kat=19
Mintaj jest smazony,a pstrag i losos z grilla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 492
ja tam shaorme własnej roboty jem codziennie z żółtym ryżem i to żarcie po treningowe którego nigdy na nic nie zamienię, sfinx do mojej sie nie umywa :D ale rybki to całkiem lepsze ogarnięcie :) ja np, wział bym sobie jakąś rybkę ale z podwójnym zestawem surówek a co, nie bede sie napychac weglami na noc :)

co testowałem? tu się nie zmieści, sprawdź profil.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Dietę trzymam ostro, ale dziś jest dzień, gdzie postanowiłem zabrać swoich staruszków na miasto, bo już nie pamiętam kiedy byli. Chciałbym zjeść coś do diety, dlatego się pytam :)
Dziękuje za odpowiedź :)

Zmieniony przez - pagoad w dniu 2009-02-21 15:22:32

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
"nie ma co się łudzić, że w dzisiejszych czasach można zjeść zdrowo na mieście "

Nie zgodze sie z tym.
W dzisiejszych czasach jest coraz więcej restauracji i coraz wieksza konkurencja na rynku. Sprawia to, że restauracje dbają o klienta i staraja sie urozmaicac swoje menu i polepszac jakośc produktów.
Poza tym w takich knajpach mięso przyżądzane jest często duzo lepiej niz niejeden robi je sobie w domu, dzieki temu, że maja grile itp, dzieki którym czasem wogóle nie używa sie tłuszczu.

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za to po z grillowaniu takiego mięsa pieprzą całe starania dorzucając do niego sos majonezowy
ot co
podobnie z salat barami, niby zdrowe bo sałatki, a w każdej sos majonezowy, śmietanowy albo inne g****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
Sorry pracuje w restauracji, wiem co jest w składach sałatek.
Zawsze możesz poprosic o nie podawanie sosu. Tym bardziej w Sphinxie.
Przykład najbardziej znanej sałatki greckiej, w mojej knajpie sos dostajesz osobno, a ser możesz wymienic na coś innego.

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za to masz panierowanego kurczaka i grzanki ?
sory - nie wierzę, dalej uważam, że można zjeść zdrowiej niż a Mc'Donalds, ale nigdy tak jak w domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić z tym fantem-łydki.

Następny temat

Witam..pare niejasnosci..:)

WHEY premium