SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dana White gotowy na powrót Josha Barnetta do UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Niedlugo moze sie okazac, ze Bigfoot pobije rekord najwiekszego wp******u w dziejach UFC :p

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2013-01-24 20:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Nie wiem, czy gdzieś już była o tym mowa. Barnett odrzucił ofertę UFC. Oh well...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ale to chyba kwestia negocjacji bo jeszcze chyba wszystko mozliwe: http://ht.ly/hulh5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Każdy ma swojego Mameda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Mnie sie zdaje, ze Barnettowi się nie chce juz rywalizować na tym poziomie, tym bardziej ze wie, ze szans na pas raczej nie ma, wszak cain to jeszcze lepsza wersja DC, z czołówką jako taką tez raczej nie ma szans, tzn szanse moze i ma, ale czy chce mu sie wchodzic w tym wieku jeszcze w jakis hardcorowy trening?? Nawet jak UFC daje mu 200tys za walkę to i tak ch**nia w jego przyapdku. Zawlczyłby z 2 razy w roku. Tak sobie pojezdzi po japonii ponawalać się w wrestlingu, pojedzie do rusow na m1, pewnie wiecej kasy wyciągnie zdecydowanie mniejszym kosztem.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Vitor jest pod tym katem idealem. Walczy tak samo dlugo jak Barnett, jest w tym samym wieku, a, jak to powiedzial, "kazda walke traktuje jak walke o pas". Nie moge wyjsc z podziwu. przegral z andersonem, kolejne 2 walki skonczyl w 1 rundzie. Przegral z JJ, kolejna walke wygral i domaga sie TSa.

Nie lubie jego afiszowania sie z wiara, nie podobaja mi sie jego poglady, ale jako fighter to dla mnie ideal godny nasladowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jw. Zawiodłem się na Joshu, wciąż jest w formie i może w HW namieszać a tu takie rozczarowanie mnie np jego walki latają koło dupy w M-1 czy w Bellatorze a o pro-wrestlingu nie chce słyszeć a w UFC to bym się jarał jak głupi..
To samo teraz z Rampagem i innymi, którzy do UFC już nie powrócą co innego taki np Arlovski i Rumble, którzy niebawem razem zawalczą i chcą powrotu do UFC wówczas to ma sens i są emocje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Barnett byłby dobrym średniakiem, bo jest za stary na ścisłą czołówkę, a w tej kategorii brakuje fighterów. Można by go dać Mirowi, myślę, że to była by dobra walka.

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2013-02-07 14:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mir to według ciebie średniak?Mir to jakiś top 7 w UFC patrząc na zwycięstwa .

A barnett ma szanse z każdym w dywizji.

Barnett by usadził Mira.

Pozatym to nie kwestia finansowa zaważyła tylko coś innego bo już mieli wszystko podpięte ...

Hmm ale dlaczego UFC nie chce pozwolić na starty Barnetta w wrestlingu w japonii ?trochę tego nie kumam.

Przecież pozwalają jeździć zawodnikom na zawody ADCC.Trochę śmieszne jak dla mnie tymbardziej ,że spotkasz takiego Lombarda czy Palharesa na takich zawodach i ci nogę połamie i wykluczony jesteś,a wrestling to udawanie ,pozatym nawet jak bd przegrywał we wrestlingu to po 1 nikogo to nie obchodzi.po 2 nikt tego nie ogląda poza japońcami.Po 3 może przyciągnąć fanbase z japonii do UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Akurat Mira uważam za średniaka względem innych zawodników UFC, a po za tym jest wolny w stójce i poprostu nie uważam go za jednego z najlepszych, może w top 7 UFC jest, ale wiadomo ciężka jest najbardziej zawirowaną kategorią i brakuje w niej zawodników, a po za tym zdenerwował mnie po tej walce z Minotauro i trochę straciłem do niego symatii, przez co mogę pieprzyć o nim trochę nie od rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-1 Heavyweight Grand Prix

Następny temat

Przemysław Mysiała vs "King Mo" Lawall na gali Bellator 86

WHEY premium