SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dadowy - wyścig z czasem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
z treningiem dam sobie rade ; )
a co do michy, to nie wiem czemu ale czuje się otłuszczony dziwnie. co myślę o jedzeniu tylko 50 gram ryżu zamiast 100, co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
i tak tam masz mniej kcal niż powinno być, chyba że mama Cię tak pasie.
więcej rowerkiem kręć.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
codziennie świniaka na stół, jabłko w ryj i uczta
z rowerkiem przeginać nie mogę, ale będe kręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
relacja z dziś:
tak więc zacząłem robić powoli coś swojego pod kątem siły. dziś na płaskiej zrobiłem 2x3powt. ciężarem 110 kg, pozniej 2x2powt. 115 kg, po czym przy 120 na raz miałem lekkie problemy z dociągnięciem. (oczywiście wcześniej rozgrzewka)
-skos w dół: 90x12powt. pozniej 110x6powt.x2serie i 120x2powtx2serie
-naprzemienne podnoszenie bokiem hantli z wyciskaniem ich stojąc.
-pompki na poręczach najpierw bez ciężaru pozniej 2 serie po 8 powt. z ciężarem 20 kg i 1 seria 6 razy z ciężarem 30 kg

co do wagi to jest 74 z tym że w piątek i sobote zaniedbałem miche. Całe dnie byłem w trasie i jedyne co mogłem zjeść to zapiekanka, bo nie miałem nawet czasu sobie ugotować.

PS. Koniu czy http://www.hitec.home.pl/produkty_lista/kreatyny/peak_hyperfusion,p1291990747  będzie dobre dla mnie w obecnej chwili? dawno, dawno to brałem i waga za wiele mi nie podskoczyła, więc moze teraz też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
dobra sporo mnie nie było, ale z racji tego że zawody za tydzień postanowiłem coś napisać.
tak więc od czasu ostatniej relacji mój trening wyglądał mniej więcej tak:
poniedziałek : klata+troche barków
wyciskanie na ławeczce prostej, wyciskanie głową w dół,naprzemienne podnoszenie bokiem hantli z wyciskaniem ich stojąc, no i zdecydowałem się robić pompki na poręczach z ciężarem (przeważnie po 4-5 powtórzeń)
środa: plecy z bicem (tu robiłem sobie różnie żeby tylko coś tam zrobic)
piątek: klata+tric
wyciskanie płasko,ale na maszynie , skos głową w góre (tak po 20 powtórzeń), triceps robiłem na bramce + francuza
no i do swojej suplementacji dołączyłem Beta Bolic z HI TEC'a, przez pierwsze 3 tygodnie dając to po 6 capsów w nietreningowe z rana, a w treningowe po treningu.
Ostatni tydzień zmieniłem sposób dawkowania (3 capsy 30 min przed treningiem razem z Extreme Napalm i 3 capsy po treningu razem z Antycatabolixem) efekty?
Dzisiaj cel który sobie postawiłem został wykonany. Energetyczne BOOOOOM i 10kg na klate do przodu (140 poszło :D). Łapałem się pod 145, ale poszło gdzieś z 10 cm i nie chciało pójść dalej. Jeśli chodzi o wagę. W niedziele miałem 72 kg, dziś po treningu na pompie 75, ale chyba waga zostanie przy tych 72... no i mam pewne pytanie: zostało mi jeszcze 69 capsów kreatyny, czy nastawianie się na sobotnie zawody i branie po 8 capsów dziennie do soboty powinno mi pomóc czy zaszkodzić?
dziękuje za uwagę i sory za składnie i ciągłe pisanie "capsów", bo nie wiedziałem jakiego dobrego synonimu użyć ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
w sumie w tydzień kreta Ci się nie wkręci, ale przed startem dostaniesz dobre wspomaganie.
przywiozę Ci coś z domowych zapasów + to co będzie na miejscu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
to łapiemy się pod 150 ? : D
myślę żeby iść jeszcze w środę zrobic delikatnie plecki z bickiem + rowerek, a w piątek może jakaś sauna i spać, olać siłownie. co o tym myślisz? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
środę lekko powyciskaj, sama płaska, połówkowe od tego momentu gdzie ciężar stanął.
sauna - nie, nie ma sensu byś się wymęczał dla 1-2kg w dół.

na sobotę w pudło szykuj owoce, ryż, kawał tłustego mięcha ale to chyba wiesz?

Hołda też chce startować czy jako kibic? Matrina weźcie podobno ładni leci.
Ten koleś co z nim gadaliśmy z Tobą leci?

Będę w asekuracji, nie wiem czy u Was czy u starszych, jak coś się zmienię na wasze starty.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-09 19:12:43

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
Hołda tak *******ił cudował a się okazało że to co mówił o Martinie to nieprawda, bo z nim gadałem, ale strasznie też zachwalał jednego ziomka, widziałem go ostatnio w Celi to wygląda chudo ale mięśnia ma i też nieźle wyciska, ale co z tego wyjdzie to...
a sam Hołda jako kierowca i kibic ; d

a co do robienia w środe klaty to nie przesadą jest robienie jej z 1-dniową przerwą? ;>

najlepiej jakbyś mi wyniósł sztangę, wtedy bym był pewniejszy ; )

Zmieniony przez - Dadowy w dniu 2011-05-09 19:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a w pon też ciskasz :D
nie spojrzałem na górę, generalnie jak zrobisz 2 lekkie treningi - 5-6 serii samego wyciskania, nic się nie stanie.


czyli te 160 czy 180 w serii to bajka u martina?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-09 19:19:10

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypchany brzuch

Następny temat

Pas neoprenowy

WHEY premium