SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DWUBÓJ W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20747
DWUBÓJ W WYCISKANIU SZTANGI

I. ORGANIZATOR:
Wrocławskie Centrum Treningowe „SPARTAN” ul. Wejherowska 34. II.TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW: Rywalizacja odbywać się będzie w Centrum Treningowym nr 5 przy ul. Spiskiej 1 we Wrocławiu. Zawody odbędą się 12.05.2011 r., o godzinie 12:30.
III. ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów w godzinach 11:30-12:15.
IV. ZASADY UCZESTNICTWA:
Uczestnikami mogą być wszyscy, którzy wpisali się na listę uczestników. W zawodach mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat, osoby niepełnoletnie mogą startować za zgodą opiekuna prawnego. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.
Zawodnicy powinni mieć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach, a w przypadku jego braku warunkiem dopuszczenia jest podpisanie stosownego oświadczenia. V. KATEGORIE: Rywalizacja zostanie rozegrana w kategorii Open mężczyzn i Open kobiet. VI.KONKURENCJE:
Mężczyźni będą rywalizować w dwuboju na ławce płaskiej w kolejności losowej(I z ciężarem ciała , II z połową). Kobiety będą wyciskać sztangę o wadze równej połowie ciężaru ciała
POZYCJA WYJSCIOWA NA ŁAWCE PŁASKIEJ
Osoba podejmująca próbę kładzie się na ławeczce płaskiej z nogami uniesionymi w górze. Punktami podparcia leżąc na ławeczce muszą być plecy oraz pośladki. Szerokość chwytu sztangi jest dowolna. Na komendę „start” zawodnik unosi sztangę ze stojaków i zaczyna wykonywać próbę. Powtórzenie zostanie określone jako prawidłowe w momencie, gdy gryf dotknie klatki piersiowej i następnie zostanie dokonany całkowity wyprost ramion w stawach łokciowych.
VII.PUNKTACJA: Za każde prawidłowe powtórzenie z połową ciężaru przyznajemy 1 pkt , a za powtórzenie z ciężarem ciała przyznajemy 3 pkt.
Zwycięzcą zostanie osoba posiadająca największą liczbę punktów.
VIII. NAGRODY: Dla zwycięzców ( kat. Open kobiet i mężczyzn ) przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy w poszczególnych kategoriach ufundowane przez sponsorów oraz WCT SPARTAN.
IX.POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
1. Nie dozwolone jest stosowanie specjalistycznego sprzętu do wyciskania takiego jak: koszulki do wyciskania, paski na nadgarstki itp.
3. Uczestnik nie ma możliwości poprawy wyniku.
4. Uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym regulaminem.
5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez zawodników sklasyfikowanych na pierwszych trzech miejscach odbędzie się dogrywka .
6. Rywalizacja odbędzie się w kolejności losowej.
7. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygają sędziowie oraz organizator zawodów.
8. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6393 Napisanych postów 11676 Wiek 63 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85546
jak dobrze policzylem to po raz 8 odbedzie sie ta impreza.Od niej chyba sie zaczelo we Wroclawiu wyciskanie wielokrotne.Takze polecam wszystkim ta impreze nawet jak komus cos nie wyjdzie to i tak bedzie sie dobrze bawil a to za przyczyna niezmiernie utalentowanego satyrycznie jednego z instruktorow tam zatrudnionych No i chyba tam zlozymy ekipe na Poznan
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TROJBOJ BYDGOSZCZ!!!

Następny temat

BOL W OKOLICACH KOLANA/POWINIENEM BANDAZOWAC KOLANA??

Sztos