SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUBOL CO JEST NIE TAK????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
niekupuj bo to jakas lipa jest to krutki ester tak jak prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm skoro tak mowisz to kupie deke ale ile?5 amp starczy?tj 10 strzalow jak myslisz??czy po dece koniecznie trzeba sie odblokowywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
a brales jusz cos ? jesli to pierwszy cykl to 8-10amp wystarczy.po cyklu z decy bedziesz musial sie odblokowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
bralemm kiedys Dubol-100 - za***isty srodek, w sumie byl tyo najlepszy cykl jaki zrobilem

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
walnij sobie cyklona:

1-7 100mg propa co drugi dzien
1-7 100mg dubolu co drugi dzien

bedzie oki

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z propem powiadasz narazie jade sam dubol jutro zaczynam 4 amp a w innym poscie ktos mi napisal ze dziala tak juz po 5 amp takze narazie sie nie poddaje dokupie jeszcze propa,pytanko czy po dubolu trzeba sie odblokowywac jak po dece czy wystarczy piramidka z malajca dawka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
deca a ty waliles ten cykl 100mg prpa + 100mg dubolu co drugi dzien jesli tak to powiedz czy zauwazyles duze zmiany cisnienia bo tego sie obawiam bo od poniedzialku wzucam dodatkowo propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ja jade bez propa ale tez mam wysokie cisnienie bo az mi leb peka to normalka :) ile moze kosztowac amp propa tak na oko, bo musze dokupic dubolu i chcialem jeszcze propa skoro tak dobrze razem dzialaja ale nie wiem czy mi sieki starczy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
to bylo do decadeuki.Mozesz zakupic testopilin koszt ok 80zl kupisz ze 2-3 flakony i masz ladny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
cisnienie wyp*****la mi na kazdym cyklu a szczegolnie gdy biore srodki o krotkim okresie poltrwania, ratuje sie Aspiryna i Propranolol-em, ten drugi wale w zaleznosci od potrzeby w dawce 60-120mg/dzien

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bionabol - piramida ?

Następny temat

Stanabol

WHEY premium