SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Jollig

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Zadziwiają mnie niektóre Twoje ciężary: wiosłowanie sztanga 50kg, uginanie na bica ze sztangą 30kg, dipsy z doczepionym ciężarem. Hmm... może rzeczywiście masz aż taką parę Niech będzie - zazdrość mnie zżera i stąd moje niedowierzanie.

Ale ja nie o zazdrości chciałam... rozgrzewka do MC się mi nie podoba. Do ciężaru właściwego dochodzisz za dużym skokiem z 60kg na 90kg. Takie skoki w seriach rozgrzewkowych robią panowie (panie też) kończący trening na około 200kg
Powinnaś zrobić serię pośrednią np. na ciężarze 75kg. Na ciężary submaksymalne wchodzi się stopniowo. Nie tylko mięśnie masz mieć rozgrzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Esther
Mirena uwalnia hormony, więc jak najbardziej wypada ją uwzględnić w ankiecie

moj blad, ale juz wszystko jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Kokosik
Zadziwiają mnie niektóre Twoje ciężary: wiosłowanie sztanga 50kg, uginanie na bica ze sztangą 30kg, dipsy z doczepionym ciężarem. Hmm... może rzeczywiście masz aż taką parę Niech będzie - zazdrość mnie zżera i stąd moje niedowierzanie.

Ale ja nie o zazdrości chciałam... rozgrzewka do MC się mi nie podoba. Do ciężaru właściwego dochodzisz za dużym skokiem z 60kg na 90kg. Takie skoki w seriach rozgrzewkowych robią panowie (panie też) kończący trening na około 200kg
Powinnaś zrobić serię pośrednią np. na ciężarze 75kg. Na ciężary submaksymalne wchodzi się stopniowo. Nie tylko mięśnie masz mieć rozgrzane



dziekuje za wskazowki, co do ciezarow to moj facet mnie "trenuje" moze dlatego sa takie a nie inne, nie mam zadnego porownania z - kolezanka, ewentualnie z jego siostra, ktora jest jeszcze silniejsza ode mnie. Ktoregos dnia jak nie bedzie za duzo ludzi na silowni to porobie zdjecia, filmiki ;).uginanie ze sztanga napisalam zle mialo byc 20kg a nie 30kg, moj blad, nie wiedzialam ile sama sztanga wazy (wiekszosc wazy 20kg). Reszta sie zgadza ;)

Zmieniony przez - JolLig w dniu 2014-04-12 18:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Kokosik, tutaj masz np. sztangielki 16kg na jedna reke, kotki filmik, przy okazji licze na wskazowki co do techniki bo na pewno trzeba bedzie cos poprawic ;).


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Dzisiejsze jedzenie (chyba przesadzilam z tluszczem)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206879
ale masz fajne ciężary podziwiam,gratuluję i będę kibicować w dalszych sukcesach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
dorotkastokrotka
ale masz fajne ciężary podziwiam,gratuluję i będę kibicować w dalszych sukcesach

dziekuje dziekuje, wyciskam ile wlezie ;) (a przynajmniej staram sie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ha, wykukałam Cię Powiadomki włączone Osiągnięcia masz imponujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206879
no i sylwetka piękna (podliżę sie nieco,a, co mi tam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
o jejku ale milo, dziekuje ;) :) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze dla kobiet

Następny temat

Jak się odnaleźć na forum?

WHEY premium