SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DREAM 6 - dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nosiło mirek razy kilka , ponieśli i mirka

cieszę się że do gry na najwyższej półce wchodzą nowi gracze - Overeem to fajny zawodnik , ma super warunki , młodszy większy silniejszy, a też szybki i umie się bić. Taki jest sport i nie żal mi jakoś specjalnie Mirasa - on też wysłał na emeryturę ładnych paru fighterów.

a tak a propos to Overeem nawet na mocnym cyklu mówi cienkim głosikiem jak prymus z podstawówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
niestety tak walk nie będzie wygrywał. dziwi mnie jedno, wyglada dobrze, rusza sie dobrze, to dlaczego nie walczy nie naciera nie żądli jak osa a na końcu nie ślę HK ? moim zdaniem sporo lezy po stronie psychiki. motywacji mu brakuje czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Hehe wiedzialem ze Cro Cop nic nie pokaze, a wszyscy sie ze mna wyklucali ;P Mirko sie skonczyl i nie gadajcie, ze jak sie wezmie to bla bla bla, mial sie wziasc po Gonzadze, potem po Kongo, juz ni ****a nic z niego nie bedzie!

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Akurat to czy z Mirka coś będzie czy nie to trudno powiedzieć. To tylko gdybanie. Tak czy siak jestem zawiedziony tą walką. Miały być fajerwerki a tu taka lipa się odbyła. Z jednej strony Alistair zdominował walke. Z drugiej strony, gdyby nie było tych kopnięć w jaja to może CC by jakoś przyatakował konkretniej w dalszej części walki. Ta walka dowiodła jednak, że Mirko jak walczy ze słabiakami to bezlitośnie atakuje w zasadzie już od pierwszych minut walki (wyjątek - OWGP 2006) a jak z kimś konkretniejszym to sprawia takie wrażenie jakby bardziej unikał walki niż faktycznie walczył. Podsumowując, wyciągnąłem z tej walki 2 wnioski: pierwszy-Alistair to głupek. Mógł tą walke wygrać dosyć łatwo a na własne życzenie doprowadził do no contest; drugi-Mirko musi się porządnie wziąść za siebie.

Cieszy mnie natomiast wygrana Sergeia. Pokazał piękny boks. Choć trudno niesprostać takiemu wybrykowi natury jak Ambriz.

Szkoda mi natomiast Jacare, który mógł wygrać turniej a się tak pechowo nadział na pedalade.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
Fakt. Mirkowi brakuje tej iskry która zawsze widziałem. Ładna postawa strikera ... niska garda i nagle szybki lewy i znowu znowu do tego dochodziło kopnięcie na schaby i to nazywało sie piękną walką, chciało się oglądać. teraz tak naprawdę o pierwszych sekund zero ataku, tej szybkości jakoś nie widać. Chociaż w walce z Kongo tez zaczynał niezle atakował podchodził tylko skończyło jak się skończyło. Myśle że ma szanse coś robić ale czy to zacznie to już zalerzy od jego małej główki. Jak do następnej walki wyjdzie z nastawieniem do walki jak w turnieju w 2006, to będzie mało osób którę postawią mu opór. Wszystko kwestia głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
a propo jeszcze "Randlemen", wychodził do walki z Alexandrem Emilianenko, z Silvą i to byli zawodnicy z czołówki a jednak walka od pierwszych sekund wyglądała inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jakie nastawienie? jaka psychika?
Spojrzcie jak on teraz wyglada - z twarzy na 10 lat starszego, schudl pare kilo, zwyczajnie zmizerniał. Co ma do tego nastawienie?
Rusza sie ospale, jest statyczny, po 3 ciezkich porazkach z rzędu. Myslicie ze nagle sie ogarnie i wszystkich roz***ie jak w filmie jakims?
Był legendą, ale lata juz swoje ma i szczyt kariery za soba do ktorego juz nie wroci.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
dziwne jak rok czasu zmienia człowieka co ? odpale sobie OGWP 2006 to dziwie sie że to ten sam człowiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
a ja mówie ,że wróci teraz wygląda jakby po niezłych przejściach był ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakos tego wątku nikt nie porusza ale tak w ogóle to moim zdaniem crocop po prostu umiejętnie skorzystał z okazji do niekontynuowania walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor wydał książke

Następny temat

DREAM 6 - wyniki

WHEY premium