SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIBENCONIZE MAGNUM (Co o tym sądzicie?)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem krótko - to jest "gów.o śjet !"
, , , , ....itd
Yo !

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
THE END.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czego byś nie brał i ktoś by Ci mówił że jest to dobre to wydawało by Ci się że widzisz efekty,a tk naprawdę to lipa,chociaź ja to brałem ale i tak g**** zdziałało!

Nazywam się Maciek mam 27lat interesuję się kulturystyką od 6lat i od tamtej pory uczęszczam regularnie na siłownie a było ich już 5 wszystkie w Warszawie.Więcej napiszę potem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DM biorę od miesiąca. Przez ten miesiąc zyskałem troche siły ok. 15 kg biorę więcej na klatę (trenuję ją raz w tygodniu), przytyłem 5 kg. W moim przypadku jest to sukces. Biorę 4 tabletki jak cwiczę i 2 w dni wolne od treningu.

Rafal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja DM brałem około 3,5 miesiąca i przytyłem 20 kg niby wszystko pięknie,ale pozatym wyskoczyły mi na klacie i plecach krosty zupełnie takie jak po zażywaniu sterydów .
trochę się przestraszyłem i odłorzyłem ten specyfik .
Niedługo potem zaczęła spadać mi masa .
Mobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Kochani moi mili !

Reklamy w czasopismach robią wam wodę z mózu !

Czy śmiecie twierdzić że vitamina B12 po podaniu doustnym (diben...magnum) ma jakiekolwiek działanie ?!!!

Otórz vitamina B12 nie wchłania się z przewodu pokarmowego !

Jedyna aktywna forma Vitaminy B12 to cjanokobalamina która jest w zastrzykach do podawania domięśniowego.

Mimo wszystko nawet w takliej formie Vitamina B12 nie ma żadnego działania anabolicznego !

A to czego doświadczacie to tylko efekt PLACEBO.

To tak jak byście jedli dropsy miętowe i byli przeświadczeni że to metanabol. (też może urośli byście z kilogram)

Reklama dźwignią handlu a takie firmy nie mają nawet litości dla waszych skromnych kieszonkowych.

Wzorujcie się na zawodowcach i popytajcie się polskich zawodników z pierwszych stron naszych czasopism jakie produkty jakich firm stosują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczyłem cene, przeczytałem ulotke, kupiłem 2 x po 200.
Przez miesiąc brałem 3 dziennie i nic, zwiększyłem dawke do 6 , też brałem przez miesiąc, wtedy powoli zwiększał mi się apetyt, a siła nic nie poszła.
Szkoda kasy, naprawde!

Macpakero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2KG PRZYTYŁEM W TYDZIEŃ ALE TEŻ BRAŁEM AINERY I JADŁEM BATONIKI I CAŁY CZAS CZYŁEM GŁOD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też to brałem ale nic nie zadziałało.

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
zgadzam sie z cyberpakerem.dodam tylko,ze ten caly szum wokol tego srodka,to dobry chwyt marketingowy!kiedys,dawno temu,przprowadzono badania z wykorzystaniem dibencozidu w leczeniu anemii u chorych dzieci i owszem osiagnieto nawet jakies rezultaty,jednak wykorzystanie suplementacji u zdrowych ludzi,a tym bardziej trenujacych nie zdalo zupelnie egzaminu-koniec.tak na marginesie cos o dawkowaniu.megabol proponuje 1-3 kapsulki dziennie [1000mg-sztuka],przestrzegajac przed przedawkowaniem,a producenci o ustalonej renomie oferuja kapsulki 10000mg,z podobnym dawkowaniem.wnioski mozecie wyciagnac sami!!!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibencozide Magnum (co o tym sądzicie?)

Następny temat

Efedryna - DOPING (wbrew naturze!?)

WHEY premium