SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DETONATOR

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A czy ja stwierdziłem, że do mnie czy zapytałem i starałem się wytłumaczyć, że nie jest to pierwszy kontakt jak już mówiłem i wiedziałem czego się spodziewać ? Więc vice versa jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2010-01-09 13:05:13

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 387
mam próbke detonatora do sprzedania ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
david

zrob tak jak pisalem

kofeina+aakg+ewntualnie bcaa

bo wszystkie najefektywniejsze skladniki dawkujesz wowczas pod siebie

a nie zwiekszajac pobudzenie automatycznie zwiekszasz ilosc "pomperow" ktorym jak piszesz jestes podatny

imo shock lipa

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ja tam kupuje NOboostery tylko dla pompy - jakos zabawka jak mi sie cwiczyc nie chce - a jak ktos na tym chce cykle robic to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
to co?

sugerujesz, że no boosterów nie powinno się brać cyklicznie?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Siodema dzięki za rady na pewno spróbuje.
Mój przypadek jest albo dziwny albo Detonator jest za dobry dla mnie bo w Shocku 3miarki poleciały + Argi power i było git to samo w Jack3d po 3miarkach mrowienie było męczące ale trening był bardzo dobry. Natomiast po Detonatorze w pierwszej serii czuję się jakbym robił 12serię tego ćwiczenia.
Nie mówię, że produkt jest zły bo inne opinie mówią same za siebie. Wypowiadam się subiektywnie i na mnie działa być może za mocno.
Mam jeszcze trochę wcześniej wymienionych środków i ich będę używał póki co.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
oczywiscie ,ze powinno sie brac kiedy sie chce - ale ludzie chyba za duzo sie po tym spodziewaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
ale jak to się ma do mojego pytania?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Jeżeli jest za mocny-to nawet lepiej, bierzesz pół porcji i z jednego robią się dwa pudełka. Ciężko tylko podzielić w tym wypadku tabletkę-ale bez niej też pewnie da radę.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Właśnie spróbuje pół porcji i bez tabletek bo czuje jak po niej mi się odbija. Zobaczymy.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka bez kwasu asparginowego, bedzie jakaś?

Następny temat

nano vapor co i jak ?

WHEY premium