SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DETONATOR

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
life is too short...

A to chyba tam wezmę w końcu, ale to jak wrócę do domu, bo aktualnie udaje że robię inwentaryzację.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6452
life is too short to napis na plecach

przód




tył






Zmieniony przez - wilkujlb w dniu 2010-01-08 18:58:15

"nie potrzeba mi omy,tescia,ani wina na nitrobolonie klatka tez sie napina" hahaha padłem k***a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dla mnie detonator z peak to mega miazga. bralem mnostwo podobnych odzywek, numerem 1 byl shotgun v3, jednak detonator bije wszytsko. pompa masakryczna, az boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
i co Ci z tej bolacej pompy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
? o co Ci chodzi? trening na celu pobudzic miesnie do wzrostu, nie jest potrzebna ogromna pompa do pobudzenia miesni, prawda?
jesli juz oceniac taki suplement to pod katem wytrzymalosci, pobudzenia, regeneracji. Ale bolaca pompa? Po to zeby fajnie wyglada w lusterku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A co po dużo lepszym treningu i motywacji na tym treningu + lepiej napompowane mięśnie na i po (jak ktoś kiedyś zażartował że na Disco da rade dojechać jeszcze)

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-01-09 02:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz, chodzilo mi o to ze pompa dla pompy mija sie z celem. Moim zdaniem pompa powinna zwiekszac wytryzmalosc miesni i poprawiac regeneracje a nie wygladac czy bron boze przeszkadzac w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Pierwsze śmieszy mnie coś takiego :

https://www.sfd.pl/OPINIE_xtreme_NAPALM-t546508-s3.html

-- Tutaj zachwalasz ten produkt który jest też pomperem przedtrningowym, a w tym temacie szukać dziury.

Jeśli nie pasuje tobie ten Produkt PRZEPRASZAMY wróć do Standardów i tyle, Mnie cieszy Jak szybko Rozwija się Peak i Hi Tec.

Dodatkowo wracając do tematu DETONATOR - PEAK , zawiera BCAA i Glutamine i to różne formy, dodaktowo kreatyny, i ekstarakty roślinne które poprawiają samopoczucie , regeneracje oraz w niektórych przypadkach podnoszą libido co do regeneracji Glutamina i BCAA.

+ Spalacz jeszcze jest w nim , Smak Kosmos działanie kosmos -

+ Mega zaparcie i Mega chęć do Treningu oraz pobudzenie występuje po DETONATORZE obok wspomnianej pompy przez co trening staję się bardzo intensywny , dalej już dieta i regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jabolcokk haha ale o co Ci chodzi? czy ja gdzies napisalem ze jest zly?
ja poprostu smieje sie z oceniania produktu po samej pompie, tylko tyle.
Wiem jakimi kryteriami oceniac takie produktu i wedlug mnie to nie powinna byc bolaca pompa jak wyznacznik dobrego produktu przedtreningowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka bez kwasu asparginowego, bedzie jakaś?

Następny temat

nano vapor co i jak ?

WHEY premium