SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA 750 60 kapsułek żelowych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
ile ludzi to kupuje masakra meta anabolon hitem na rynku!!

Zmieniony przez - bedii w dniu 2010-03-19 15:30:34

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
ktoś tam 20 opakowań zamówił, zrobi sobie cykl życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
zaraz będzie temat, czy yelfa zmieniła opakowania haha
zamówił 20 opakowań, nowy diler na osiedlu haha

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Tez kupilem sobie ta deke750 i zaciekawilo mnie to ze jest ta sama ilosc kapsulek co w susie500 ale starcza tylko na dwa tygodnie stosujac sie do dawkowania co jest na opakowaniu. Czy dwa tygodnie to troche nie za krotko zeby osiagnac wyniki jakie to niby maja byc po tym produkcie wedlug opisow ;> ktos tu pisal ze ma rozpisane na 30dni tzn ze ma dwa opakowania czy ze te jedno rozpisal sobie inaczej niz jest na opakowaniu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
--------------------------------------------------------------------------------
Tez kupilem sobie ta deke750 i zaciekawilo mnie to ze jest ta sama ilosc kapsulek co w susie500 ale starcza tylko na dwa tygodnie stosujac sie do dawkowania co jest na opakowaniu. Czy dwa tygodnie to troche nie za krotko zeby osiagnac wyniki jakie to niby maja byc po tym produkcie wedlug opisow ;> ktos tu pisal ze ma rozpisane na 30dni tzn ze ma dwa opakowania czy ze te jedno rozpisal sobie inaczej niz jest na opakowaniu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
Miałem dwa opakowania na cykl. Biorąc 4 dziennie wyszło mi na 30 dni. Ogólnie po cyklu około 4.5-5kg dość dobrej jakości mięsa. Siła dość znacznie poszła w górę. Ogólnie cykl skończyłem jakieś 2 tygodnie temu, efektów ubocznych, czy jakichś widocznych spadków nie zauważyłem. Wrażenia po środku dość dobre, jedyny minus to cena - jedno opakowanie to cykl na 15 dni, co raczej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
ja niestety mam jedno opakowanie i troche za pozno sie zorientowalem ze to starcza tylko na 15 dni. Zobaczymy ile da sie wyciagnac miesni z jednego opakowania, moze nie bedzie wcale tak zle. Teraz ciezko jest ocenic co jest lepsze sus500 czy ta deka750 bo niewielkie sa roznice w cenie ale plusem susa jest to ze starcza na miesiac. A nie powiem pierwszy raz jak bralem susa z gainerem to przybylo mi na wadze 8kg bardzo dobrej jakosci miesni. Za tydzien koncze deke750 a wiec napisze o swoich rezultatach zeby bylo wiadomo mniej wiecej czy sie oplaca kupowac jedno opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Tak jak obiecalem zdaje relacje z rezultatow deki750. Mialem tylko jedno opakowanie ktore starcza na 15dn. Wytrzymalosc treningowa sie zwiekszyla i miesnie staly sie bardziej napompowane ale i tak to nie jest to na co liczylem. Sa jakie efekty ale moim zdanie bardziej sie oplaca kupic susa500 ktory jest niewiele drozszy ale starcza na 30dni i da z pewnoscia duzo lepsze rezultay. Moze gdyby byly dwa opakowania to rezultayy byly by duzo lepsze bo jednak przez 30 dni juz mozna sporo zrobic ale za jaka cene hmm przeszlo 300zl to chyba za duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Dopne sie do tematu.
Więc tak; jakie skutki uboczne- jeżeli były. Stosowaliscie jakies osłonki na wątrobe? jeżeli tak to tez napiszcie jakie.
Ogólne odczucia, i najgorsza sprawa ginekomstia.. jakiekolwiek objawy? bo to jest moja najwieksza obawa..
Jakie dodatkowe suple do tego?
zdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
mnie jakoś nie ciągnie do tych wynalazków..

wole standardowe saa


po saa wiadomo co i jak, a tu nie wiadomo jak to może działac itp.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Szefostwo Dopingu!

Następny temat

Odblokowanie po winstrolu

WHEY premium