SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA _ wino + proviron ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
SAJKS ?? kto tu jest prosty ? razej TY z takim jezykiem jaki uzywasz .... z archiwistami centymetrow oraz bufonami z SFD zakonczylem rozmowe wiec sie nie udzielaj ... dobrze ze sa przynajmniej normalni forumowicze co moga cokolwiek doradzic ..
SAJSK znawco jezyka ulicznego na nim sie skup dobrze ci wychodzi ... siedzi na SFD i mysli ze rozumy pozjadal jak sie pyta jakis amator - zjadl 10 cykli i napiety jak baranie jajo ze niby jest profesorem w SAA hehe żal!! nie udzielaj sie wiecej zmien temat :)
A tobie dzieku Cycu za jakies rady - sog leci offcourse

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
jak cie ktos zapyta o weglowodany bialka i tluszcze to nie pisz ze masz w szalasie carbo , sojavit i olej mct , swoja droga miec tak dlugo tu konto i byc takim *****em to ja ****a sie poddaje a forma mojej wypowiedzi zawsze jest adekwatna do postawy drugiej osoby Ciebie arogancie z obory wypuscili to jak swinie Cie traktuje i tyle bo nie masz za grosz szacunku do forumowiczow chociazby nazywajac ich bufonami bo jestes tak tepy ze nie rozumiesz ze zeby Ci pomoc to trzeba dac pełną ankiete , myslisz ze sprawia mi radosc czytac jakie masz wymiary przeszczepie?chodzi tu tylko o to ze SFD skupia ludzi o bogatej wiedzy na tematy o ktorych ty nie masz pojecia , pytasz , ok fajnie tez bym Ci pomogl ale jak widze taką pyche to mam dosyc

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
widac poziom twojej wypowiedzi .... obrazy,łacina itp - takich specow i znawcow oby jak najmniej a kwestia mojej obecnosci tak dlugo na forum SFD nie oznacza ze spedzilem ja w DOPINGU bo poza nim tez istnieje FORUM dla Twojej wiadomosci .... co do OBORY to z tamtad raczej sie wywodzisz po sposobie wypowiedzi i slow jakich uzywasz ... i NIE UDZIELAJ sie juz , bo nie takich "specjalistow" oczekiwalem a slowo BUFON z SFD idealnie do ciebie pasuje... oby mniej takich SPECOW .... żal!

Zmieniony przez - grappler w dniu 2010-02-07 21:15:12

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl meta + epi. kiedy clomid ?

Następny temat

pytanie o ph mass fx

WHEY premium