SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2015 FIT FESTIVAL

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Sylwia K.
Malwina - pewnie to jakaś awaria systemu. Jak wysłałaś wiadomość w tej sprawie to tylko czekać a w razie co jeszcze raz sprawdź czy zgłoszenie poszło czy nie
W czym startujesz?

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-01-26 20:15:05


Klub w końcu odpisał - jeżeli potwierdzenie zapłaty nie chce się dodać to po prostu wysłać bez

Sylwia, przygotowuję się do bikini
Artur, niestety link, który podałeś jest nieaktywny ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście link nie działa ale wszystkie informacje znajdziesz tutaj : SFD - Strona Główna » Aktualności - Kulturystyka i Fitness
W temacie "Profesjonalne natryskowe brązowienie zawodników pistoletem elektrycznym".

Powodzenia w przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Wysłałem formularz zgłoszeniowy na stronie Olimp Zabrze, ale nie ma teraz tam nawet opcji by dołączyć do zgłoszenia dowód wpłaty, to wszystko jest ok ? Wysłałem bez tego, bo tak jak mówię, nawet nie ma jak dodać załącznika.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź dowód wpłaty ze sobą na zawody. Nikt nie może tego załączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
tak, to na pewno zrobię dzięki za odpowiedź

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Witam, gdzie najlepiej sie udac do lekarza po zaswiadczenie. Lekarz ogólny wysłał mnie do lekarza medycyny pracy ten z kolei do sportowego, gdzie chcą milion badań ekg itd itp. Mieszkam w Katowicach. Pozdrawiam

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
powiedz im niech nie świrują

masz info od Prezesa Michalaka i to Ci wystarczy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od lekarza. Jak pisze Bull zdarza się że świrują. U mnie rodzinny nie ma opcji nie wypisze a są osoby co bez problemu załatwiły. Ja byłam u lek.medycyny pracy, żadnych badań nie robiłam na miejscu wypisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz i 7 Nutrition - ciekawostki,porady,newsy......

Następny temat

Co zabrać ze sobą na zawody?

WHEY premium