SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DARMOWE TRENINGI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
ja nie z 1000-lecia niestety :D aczkolwiek znam kolesia, który tam sparuje ;) fajna atmosfera :D no i to nieglupie rozwijac swe umiejętnosci poza salą ;) jak widać chłopaki z Tauzenu dają radę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
Lanyczko jo jestech z tyj Trójkolorowej:D i myslolch nad pulsarem na kontach tam jest sala zapasniczo i jest wielko mata:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
Kadlubek zebys ty d****u bynajmi wiedziol co to jest slask i nasza gwara.. z twojej wypowiedzi idzie wywnioskowac ze nawet podstawowki zes nie skonczyl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
boxfan co to za klub tyn kleofas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Kadlubek - polecam dodatkowe lekcje z j.polskiego.
Temat "Gwary".

Co do ekipy TAUZEN, chłopaki to zgrana ekipa, i starzy wyjadacze. Co innego trenować z ludźmi, z którymi widzisz się, na co dzień a co innego zorganizować ekipę z różnych ludzi.



Zmieniony przez - Puchatek83 w dniu 2009-05-20 10:20:37

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
buehehe, jestem chlopak slaski w dupie szeroki w barach waski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czego sie czepiasz stary wysmiewa sie ktos z Ciebie ze jestes gorolem i musisz sie zrewazowc czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
ej cieciu gorolski zapraszamy na slask i zobaczymy co wtedy bedziesz mowil, nie masz nic do powiedzenia w temacie to won na swoje podworko tam gdzie twoje miejsce! ooo Kąty to by bylo cos :D dla mnie to 10 minutek pieszo heh ;D (ja to okolice Bielszowice-Kopalnia ;D) pzdr;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
aha i nie jestem LANYCZKO :D hmm no po koncowce nicka domyslalem sie ze Trojkolorowo i tak trzymac :D a jeśli chcesz trochę bardziej profesjonalnie podedjść do SW to polecam K-1 na Goduli ;) sam uczęszczam od Stycznia, wpier*ol i wysilek niesamowity, ja osobiscie bardzo dlugo trenowalem pilke nozna, po drodze byly jeszcze inne sporty + silownia, ale po pierwszym treningu bylem ostro wykamany ;d pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
nie kumam co to wykamany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tonfa

Następny temat

Wojak Boxing Night

WHEY premium