SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA +Vitex

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Jest to kwestia wysoce idywidualna, nie jest powiedziane w ogóle że ci prolaktyna jakoś strasznie wyskoczy do góry. Ja osobiście biorąc DAA nie czułem negatywnych efektów, same pozytywy głównie przy libido ( a główniej to Chęci bardzo wzrosły, bo jeszcze możliwości mam bez wspomagania). Inni się skarżą na np brak libido co sugeruje wysoką prolaktyne. Kwestia wysoce indywidualna, głównie trzeba znać organizm swój i odczytywać wysyłane sygnały. Ja bym do każdej porcji brał 1 kaps, w razie gdyby coś wydało ci się podejrzane to zwiększysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Aaa sorry czytanie ze zrozumieniem się kłania :) 400mg do każdej porcji no to w sumie powinno stykać my false
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
ogolnie jak masz prolaktyne w normie, to mozna sie pokusic o daa solo i sprawdzic czy podbije ci znaczaco

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
możesz i B6 w dawce 300mg zamiast vitexa próbować. daa ja bym dał tylko 3g na noc

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Anubis84 mógłbyś uzasadnić dlaczego tylko na noc daa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Co do vitexu to już zamówiłem wole dmuchać na zimne jeśli prolka miała by się podbić do tego vit b6 2x100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
3g starcza po co aż 5g dziennie ładować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vision Nutrition Gainer

Następny temat

SFD protein plus - smak

WHEY premium