SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długa walka z gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
krzykacz
Autodiagnoza to najgłupsze podejście.

Więc albo fotka i coś zobaczymy, albo panel hormonalny + badanie obrazowe.

I nie ma co tutaj bawić się zgadywanki, wystarczy, że macasz się co chwila i widzisz być może tam coś czego nie ma poza fatem.

Decyduj co robisz.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
vioodi
Krzykacz myslisz, że może być to tylko fat? Mimo tego, ze odczuwam, ze są one jakoś bardziej wyczulone na dotyk no odstają, masakra jak stożki. Foto dodam jak wrócę z pracy na pewno. Widzę, ze coś jest na pewno, bo nie miałem nigdy tak nie było ich az tak widać przez ciuchy, a i bez ciuchow też widać, ze są powiększone jakby coś je wypychało



Tak moze być. Wielu już takich samych panikarzy jak Ty pisało, a na podst fotek wynikało jasno, że zalani fatem i ot cała tajemnica wyimaginowanej hiperginekomastii.

Może być różnie, ale od czegoś trzeba zacząć, a na podst Twojego bełkotu można podejrzewać, że wino leży w zalanych cycach.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Nie bawię się w Autodiagnozę, chcę po prostu jakoś to wyleczyć, pozbyć się tego strasznie mnie to męczy, a wiem, ze są na tym forum osoby bardziej kompetentne niż ja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tym bardziej nikt nie będzie Tobie stawiał diagnozy przez internet na podst tego, że chodzisz w dwóch podkoszulkach. No myśl trochę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
wina może leżeć w zalanych cycach, mimo tego, ze pod obiema sutkami miałem guzki, obie mnie bolały i obie są wrażlwe na dotyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa. Pogadamy merytorycznie o faktach jak wyłożysz konkrety na stół. Twoje przypuszczenia niczego nie wnoszą, więc nie ma się do czego odnosić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
krzykacz
Dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa. Pogadamy merytorycznie o faktach jak wyłożysz konkrety na stół. Twoje przypuszczenia niczego nie wnoszą, więc nie ma się do czego odnosić.


idealnie podsumowane , gdybać można o wszystkim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Zdjęcie w koszulce. Wieczorkiem wrzuce bez koszulki. Dodam że jak jest mi tak chłodno to wyglądają normalnie ale jak już zrobi mi się ciepło albo gorąco znowu wyglądają strasznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
no to pewnie lipo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Myślisz ze po objawach jak po gino może wskoczyć lipo? Panowie tylko wy mi zostaliscie dill już zglupial a sam już nic chyba nie wymyślę a co powiesz o tych wynikach jeszcze lodzian da się np jakoś podnieść ten estrogen?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a przemiana materii

Następny temat

Methandienone royal pharm 10mg

WHEY premium