SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długa walka z gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam wszystkich już kiedyś poruszałem tutaj ten temat, myślałem, że sobie jakoś z tym poradzę, ale niestety. Może zacznę od początku. Najpierw leciała metka solo 6tyg, pozniej było z 4 dni przerwy i wskoczyłem na cykl cypionat+boldenon. I tak tutaj cykl szedł z 14tyg. I teraz tak sutki zaczęły dawać mi znać już jak byłem na metce. Zacząłem się niepokoić, lecz poźniej jakoś przeszło, ale niestety nie na długo powróciło i zostało do teraz. Najpierw był guzek w lewej sutce pozniej znikł, poźniej pojawił się w prawej sutce poźniej też znikł. Lecz niestety po dobrym odbloku po wleciały aż 3 paczki HCG do tego 24 tabsy cloma i cała paczka nolvy i nic. Guzki zniknęły, ale powiększone sutki zostały. Normalnie bym się tak nie przejmował, ale widać je przez koszulkę, co strasznie mi przeszkadza. Chcę się tego pozbyć przeszukałem już cały internet i nie wpadłem na nic ;/. Zrobiłem też badania Estradiol: 7.01 norma (25.80-60.70) i Prolaktyna 11.62 norma (4.04-15.20). Bałem się, że to prolka, bo przez cyklem robiłem badania i była troche ponad normę, lecz jak się okazało prolka jest okej, lecz estrogen jest strasznie nisko. Myślicie, że może mieć to wpływ na te sutki. Bardzo prosiłbym was o pomoc, bo już serio nie mam zielonego pojęcia co mam robić, liczę na pomoc i serdecznie pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94292 Napisanych postów 364210 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668438
ankieta działu
brakuje badania progesteronu
e2 masz dużo za nisko , jak poziom testa??

jak z libido ? ze stawami ?
same sutki masz powiększone?
pasowało by usg zrobić




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-08-19 17:00:46

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jaki masz poziom bf?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
1. WIEK: 20lat
2. WAGA: 78kg
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 108
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4lata
6. DIETA:
-białko: 2g na 1kg masy ciała
-węglowodany: 4-5g
-tłuszcz: różnie staram sie trzymac nisko
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo, bold+cypionat
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: bold+cyp 2 miesiące
11. POZIOM BF%: 14?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg: 170kg
-przysiad: 140kg

Poziom BF powiem Ci krzykacz nie wiem, jestem lekko podlany nie powiem jednak ładowałem cypka, ale jest całkiem okej :) Gruby na pewno nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Lodzianin: Co do libido to średnio na jeża, wstawać wstaje, ale ochota na sex nie jest jakaś straszna, przed cyklem pamiętam codziennie była ochota coś podziałać teraz raczej słabo, jak partnerka przyjdzie to okej coś zacznie i jakoś idzie, wzwód jest normalny, ale ochota średnia. Stawy no zauważyłem, że coś mi skrzypi jak w starym tapczanie łokcie i barki chyba najbardziej. A myślisz, ze badania progesteronu mogą mieć coś wspólnego na te moje nieszczęsne sutki? Dodam, że są one tak jakby wrażliwe na dotyk, bo jak mocniej je dotkne, albo wcisne to odczuwam takie nieprzyjemne uczucie, dodam, że już wszystkie guzki poznikały. I jak to czy same sutki mam powiększone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Najprościej i najszybciej będzie jak zrobisz wyraźne foto z przodu i z boku tych miejsc. Ze spokojem można podejrzewać, że gino się cofnęło a Tobie pozostała skrzywka na tym punkcie. Siedzisz macasz się co chwila to i widzisz pewnie to czego tam pewnie nie ma.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Krzykacz naprawdę chciałbym, żeby tak było, tylko moje przewrażliwienie, ale tak nie jest. Najgorsze jest to i to chyba główny powód dlaczego się tym przejmuje, ze widać to przez koszulkę no dla mnie to jest masakra. Zanim założę zwykły t-shirt muszę założyć pod spód bokserkę na ramiączka wtedy tak nie przebija i tak tego nie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94292 Napisanych postów 364210 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668438
dokładnie j.w. dodatkowo ciągłe "macanie " tych sutków też się odbija na tym
e2 niziutko to i test pewnie nisko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
I na przykład jak przycisnę je kolanem, czy jakoś przycisnę czuje takie nieprzyjemne uczucie. To co radzicie Panowie, bo cholera już nie mam zielonego pojęcia co mam czynić ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Autodiagnoza to najgłupsze podejście.

Więc albo fotka i coś zobaczymy, albo panel hormonalny + badanie obrazowe.

I nie ma co tutaj bawić się zgadywanki, wystarczy, że macasz się co chwila i widzisz być może tam coś czego nie ma poza fatem.

Decyduj co robisz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Krzykacz myslisz, że może być to tylko fat? Mimo tego, ze odczuwam, ze są one jakoś bardziej wyczulone na dotyk no odstają, masakra jak stożki. Foto dodam jak wrócę z pracy na pewno. Widzę, ze coś jest na pewno, bo nie miałem nigdy tak nie było ich az tak widać przez ciuchy, a i bez ciuchow też widać, ze są powiększone jakby coś je wypychało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a przemiana materii

Następny temat

Methandienone royal pharm 10mg

WHEY premium