SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym sie charakteryzuje dobry piłkarz?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Gram czesto w pilke z kolegami, kiedy mi sie cos nie uda zawsze maja do mnie pretesje a jak któryś z nich cos zle zrobi to nikt mu nic nie wytyka.Nie chodzi tu ze mnie nie lubia poniewaz na codzien jestesmy dobrymi kolegami.Jak za duzo kiwam to maja pretesje, przestalem kiwac tez im sie nie podoba, bylem troche drewniany potem poprawilem technike tez zle, zaczelem wiecej biegac to nadal uwazaja ze jestem slaby, zreszto nie tylko oni.Co powinienem robic zeby byc dobrym, czym sie charakteryzuje dobry pilkarz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
szczerze? Bardzo trudne pytanie. Jedni uważają za bdb piłkarza Ronaldinho, który potrafi zmienić wynik dzieki dobrej solowej akcji, inny np Makallele, który odwala kawał dobrej roboty, osobiscie uwazam ze dobry piłkarz to taki gracz który walczy do konca nawet gdy pewna jest porazka. I oczywiscie nie przesadza z Kiwaniem;) a stara sie technicznie z partnerami rozgromic przeciwnikow

"wybic sie w góre ponad
PRZECIETNOSC"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Wg mnie dobry piłkarz to ten, który podczas meczu dobrze wypełnia to, co do niego należy.
(np. masz za zadanie dogrywanie piłki do napastnikow i robisz to dobrze - jesteś dobrym piłkarzem. Tak samo z innymi pozycjami i zadaniami na boisku).

Jeśli jednak potrafisz np. jednocześnie dobrze dograć piłkę, wykończyć akcję czy przerwać akcję drużyny przeciwnej - wtedy masz szanse na znalezienie się w 11-stce sezonu UEFA

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem dobry pilkarz musi udzerzac dobrze lewą jak i prawą nogą

Zmieniony przez - Hubert1995 w dniu 2008-10-03 14:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1716
Dobry piłkarz charakteryzuje sie:
- dobrą kondycją (nie oddycha rękawami po 5 minutach gry)
- dobrą techniką (nie przyjmuje piłki na 2 metry)
- inteligencją (wie kiedy lepiej jest podać a można kiedy dryblować)
- gra zarówno w ataku jak i w destrukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Rozprawkę ku*wa napiszcie!!

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
inteligencją, umiejętnością dryblingu i kondycją

nn

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trivela

Następny temat

skurcze

WHEY premium