SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobre połączenie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Witam kończy mi się cykl na kreatynie Scitec nutrition - 100% Creatine - 500g do tego brałem Sci-MX - X-Plode Hardcore. Za miesiąc po przerwie planuje kupić Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500 g oraz Trec - SAW - 400g. Czy waszym zdaniem to dobre połączenie ?? Chce zwiększyć swoją masę mięśniową.. Dodam że mam diete + wcinam Mutant MASS. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Połączenie ok, zrób ok 6 tyg przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
suple ok,
jednak to jak Ci z masa pójdzie nie od nich zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
A ogólnie co myślicie o tej kreatynie i SAWIE ? :D Polecacie coś lepszego/ mocniejszego ? Do podobnej ceny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
napisałismy ze suple przez Ciebie wymienione sa ok, spokojnie mozesz brac,
a nie sadze zeby bylo potrzebne cos mocniejszego w Twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scitec - Nie miałem. Ale mono jak mono. różnią się jedynie jakością prochu,
Z xplode doczynienia nie miałem, więc się nie wypowiem - anubis ogarnia ten temat bardziej
Mono z universala miałem i polecam ze względu na jakość prochu - sypki, bez grudek i problemów z odmierzaniem.
SAW'a również miałem okazje spróbować w sierpniu poprzedniego roku i sprawdził się idealnie na te upały - dobre pobudzenie i chęci do treningu, dla lepszej pompy dorzuciłbym ze 3kapsy AAKG

edit.
Połączenie jak najbardziej ok i myśle, że będziesz zadowolony.

Zmieniony przez - binko1 w dniu 2014-02-15 17:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Nie bede zakladal nowego tematu bo bez sensu.. Chcialbym was tylko prosic o porade jak dawkowac SAW + Universal Nutrition - Creatine micronized powder ?? Czego ile i kiedy brac w DT i DNT ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
saw zacznij od 10g bo moim zdaniem od 5g nie ma sensu ogólnie miałem saw-a i na mnie działały najlepiej dawki rzędu 20g;)
kreatynke to jak to kreatynke dt 10g dnt 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy ile sawa będziesz brał on ma kreatyne chyba 1,5g na porcję, więc przy 15g już wychodzi 4,5g kreatyny. licz tak by w treningowy było ok 10g a w nietreningowy 5g

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
sorki nie uwzględniłem kretki z sawa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
OK dzieki ! To z rana bede bral 5g kreatyny pozniej przed treningiem 10g (czyli dwie porcje) SAW to wyjdzie tak około 7g i po treningu odrazu 5g kreatyny. Czyli ogonie wyjdzie 12g to mysle ze bd git duzej roznicy nie bd. A jesli biore odrazu po treningu gainer MUTANT MASS to jak ta kreatyne bo nie za bardzo chyba jakbym odrazu po gainerze lub przed bral kreatyne ? Czy nie zrobi to roznicy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które białko wybrać?

Następny temat

Co na stawy?

WHEY premium