SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przedluzac cykl i jak dopasować exe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Na ile, 6 tygodni pauza będzie spoko?na jakie dawki/środki radzicie pozniej wskoczyć?

I pytanie, czy na mostku z 200testu przyrosty będą nadal możliwe, czy braknie mi siły by dawać nowy bodziec? Jak to rozumieć, bo jeszcze nie sprawdzałem jak to idzie jak się zejdzie że środków.

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Staraj się trzymać ciężary.
Jak długo to nikt tego Ci nie powie, będziesz musiał powtórzyć badania.Następny cykl bez nandrolonow, bolda.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
jw. Wmów sobie, że jesteś normalnie na cyklu a nie na mostku ;) POMAGA psycha działa cuda. Bardziej idź w stronę zmniejszenia objętości a nie ciężarów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Aleks
Staraj się trzymać ciężary.
Jak długo to nikt tego Ci nie powie, będziesz musiał powtórzyć badania.Następny cykl bez nandrolonow, bolda.


Pyt1
Rozumiem, czyli mostek mam tak długo aż się unormuja wyniki, potem mogę wskakiwac znowu?

Pyt2
Planuje gdzieś zmieścić redukcje, mam ok 13-14 bf i już mi w bebzol idzie, a posiłki mnei usypiają (120g ww w każdym jakoś). Redukcja by poprawiła wrażliwość na wegle i potem masę. Myślę żeby vlcd wrzucić
Ale kurde nie wiem wlasnie kiedy, doradźcie.
Mam z 3-4tygosnie jeszcze bicia deki, potem planowałem odczekać miesiąc i zejść na 200 testa.
Wskoczyć już i zacząć podbijać kalorie jak tylko obniżę teścia z 600 na 200?

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Redukcja na 200 testa to nieporozumienie, będąc na mostku będziesz walczył aby utrzymać to co zbudowałeś. Jeśli zaczniesz redukować to w pierwszej kolejności poleci mięcho.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Chyba źle się wyrazilem
Nei wiem gdzie redukcje wcisnąć, myślałem wlasnei nad momentem jak odstawie dece i będę lecial kilka tygodni dalej na 600mg cypio i w tym okresie redu i dopiero zjechałbym na 200mg i tu już, dorzucił kalorii jak na mase

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Twój hematokryt jest mocno wywalony i zszedłbym jak najszybciej na Twoim miejscu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Masz może jakieś sugestje jak się go zbija? Dodam że nattokineaza na mnie nie dziala

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Zejście z cyklu to podstawa, upuszczenie krwi załatwi sprawę na jakiś czas a później unikanie środków które wywalają hematokryt.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
A takie pytanko. Chcialbym gdzies tu redukcje jeszcze krotką wcisnac i wiadomo - na mostku , lepiej nie i mysle gdzie to dobrze wcisnac.

Chyba jak mam jeszcze te 2 -3tyg do konca deki, to moze na niej juz zaczne redukowac+ tescia nie zmniejsze przez pare tyg po dece, zjade z tesciem do 200, dodam kalorii i wejde na mase+most - Czy jest to jakies optymalne?


Zmieniony przez - WeglaKilo w dniu 2020-05-08 08:54:36

Sex, drugs, rock&roll!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na odblok? Pomoże ktoś?

Następny temat

Pharmativa labs

WHEY premium