SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za szybko przybieram na wadze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 539
Dzisiaj się ważyłem, przez ostatni tydzień przybył 1kg, chyba utnę z 200kcal. Ciekawi mnie czy ten kalkulator tkanki tłuszczowej w miarę dobrze liczy. Wg niego, przy 61kg wagi i 77cm w pasie mam 12% bfa. natomiast gdy porównuję swoją sylwetkę do tych z trzeciego postu w tym temacie: https://www.sfd.pl/jaki_to_%BF_-t1033025.html to wydaje mi się że bliżej mi 20%. O ile mniej więcej % może się ten kalkulator mylić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Waga nie jest optymalna, tutaj kieruj się obwodami. 1kg to mogą być złogi w jelitach lub /i woda.
Wahania wagi w ciągu tygodnia, a nawet dnia to całkiem naturalna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Żaden kalkulator nie wyliczyć Ci dokładnie poziomu tkanki tłuszczowej. Wrzuć zdjęcie to zobaczymy. Odnośnie masy ciała pisaliśmy już na początku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2891
Koledzy wcześniej napisali, że trening powinieneś dać do oceny w innym dziale i mają rację. Jednak według mnie masz za małe ciężary i za dużo powtórzeń. Wypracowujesz sobie wytrzymałość a nie siłę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 539
Trening już zamieniłem na fbw, zobaczymy jakie będą efekty. Zdjęcie wrzucę jutro jak na czczo będę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Carb Ekto na podkladzie testu

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium