SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę zacząc suplementacje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Dzieki za konkretne nazwy :P, te odżywki nie powinny mi w żaden sposób zaszkodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
nie nie zaszkodza.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Ale wciąż się nei dowiedziałem czy 4 cwiczenia po 3 serie, seria pierwsza - 8 powtórzeń, seria druga - 6, seria trzecia - 4 , to trening czysto siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezposrednio szkodzic moze i nie moga, ale istnieje ryzyko zajscia stresu oksydacyjnego jesli dieta nie zawiera odpowiednich antyoksydantow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
A co zawiera te odpowiednie antyoksydanty, moze juz to mam w swojej diecie, a jeśli nie napewno to dodam :P, myślę nad tym suplem : BSN Nitrix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
a na co liczysz ? Nitrix sam i tak nie wiele Ci da. Masz 15 lat w tym wieku jedyne co Ci jest potrzebne to prawidłowe odzywianie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antyoksydanty - warzywa , owoce , wino czerwone , biale rowniez ale mniej , piwo zywiec zawiera sporo , herbaty ( glownie zielona i biala )

nie bierz antyoksydantow w postaci suplementow . nie nadaja sie

a jesli chodzi o konkretne wymienienie antyoksydantow to tak miedzy innymi : beta karoten , witamina E , wit C , selen , flawonoidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Dziekuje wszystkim za wypowiedzi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Jeszcze jedno pytanie, jak stosowac ten Nitrix przy moim wieku/wzroscie/wadze,itp. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 268
ja to bym sie skupił na treningu i diecie ewentualnie gainer jakis w celu uzupelnienia ditki

.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masówa.. porady :>

Następny temat

Cell Pump + TCM olimp ?!?! Jest sens? Prosze o pomoc!

WHEY premium