SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mówicie dziewuszkom, żonom i kochankom

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
pamietam jak raz rano wstaje, "poczekaj kochanie musze zaladowac omke"

wydaje mi sie ze jak laska kumata to wytlumaczysz ze na koksie da sie zyc adla niej to plus jak to ona nie bedzie dawac rady a nie Ty

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5179
to i moja kolej :P Panowie laski wiedza kiedys zrobilem mala sonde no i padala odp t '' u faceta widac wszystko w oczach, my nie jestesmy glupie <- temu moge akurat zaprzezyc ;p '' odnosnie mojej pani to wie a co lepsze mam towar apteczny od jej cioci <- tego juz nie wie ehhe :P

rosnicie zdrowo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ogolnie to przeciez kazda obeznana choc troche w temacie laska sie skapnie ze cos jest nie tak. mamie to mozna wmoci ze tribulusa sie bierze ale dziewczyne watpie: niezaspokojny wojownik, twardszy zarost, twarz jak ksiezyc w pelni, latwiej wyprowadzic z rownowagi, wzrok tesoteronowy, mocnniejsze owlosienie na ciele nie mowiac juz o naglych przyrostach (przynjamniej w wiekszosci przypadkow ) i na koncu jeszcze ten smrod

nie oszukujmy sie jesli niby wieza ze nie jest sie na bombie to jak na moje tylko same siebie oszukuja zebynie bylo po prawde znaja

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94814 Napisanych postów 364810 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670162
mi żona strzały robi.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662
moja zona zawsze wie kiedy jestem na cyklu i nie musze jej nawet mowic, wtedy jest ostra jazda

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kumata babka wie co ma wiedzieć i przy tym nie zadaje głupich pytań

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gonzo to ile razy w tygodniu musisz lizać patele starej ciotce;)
zdrowie cioci niech się ciocia dobrze grzmoci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
justine teksty masz mistrzowskie ostatnio


moja zawsze wie ale nie lubi mnie na cyklach bo latwo sie irytuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662
krzykacz dla tego do kazdego dobrego cyklu doliczam dodatkowe fundusze na zele intymne

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Moja żonka też wie o co chodzi. Ale teraz nie jadę jak za starych czasów. Pamiętam kiedyś tak się zaomkowałem że miałem mordę jak chomik. I co miałem powiedzieć ze to od obiadów i kreatynki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie produkcji testosteronu

Następny temat

cykl na jesień

WHEY premium