SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktośm oże mi wyjaśnić to ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Czarny jaki post??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tej Maku byles tam tylko w celach towarzyskich :D, niedługo Ty się dowiesz całej prawdy o SNI bo g... wiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jednak zdecydowałem sięna Odżywke białkową treca koncentrat o smaku truskawkowym :-0 Bardzo dobty i połączyłem to z L-Glutamina Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
Wysłana - 7 marzec 2004 07:35 Profil klubowy
--------------------------------------------------------------------------------
SNI? Shit, gowno, sorry za porownania, ale widzialem jak to sie robi.
_______________________________



jadłem naprawde wiele białek i nie moge nic zarzucić sni ,,, jest to naprawde dobre białko kture sobie naweet sprawdziłem na przyblirzony skład i % wykazuje odpowiedzni ............................ .................... jedyne co mu moge zarzucić to zadurzo dodatków smakowych bo ja ogulnie nie lubie jak serwatka smakuke ale jakoś moge to przecierpieć ,,, zresztą livczyć promocje cybera gdy 2,7 kg jest w cenie 150 zeta to sie naprawde opłaca , więc niegadaj ze jest złe tylko poto by siać propagande ....


ps: mam nadzieje ze nie dostane za tą wypowiedz bana ..............


ps2: to co napisałem powyrzej jest moją przywatną - nie komercyjn ną opinią :] a jako expert działu suplementacji hyba do takiej mam prawo :]

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No to popatrz jak wyglada ta za***ista serwatka przed rozsypaniem do puszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A tutaj tania sila robocza z Filipin zapodaje aminokwasy do puszek. Wszystko na wage, wiec sie dziwcie, ze czasem jest 310 tabs zamiast 325.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


O to zdjecie bardzo lubie. Bolek zapodaje do beki mieszanke carbo z bialkiem z betoniary, czy to co popularnie ludzie nazywaja gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A tutaj trzskaja amino. Maszyna miala chyba z 50 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Co to ma byc ? Sprzedjae SNI i moi klienci mowia, ze to calkiem dobre produkty. Maku, co to za zdjecia ? Przeciez to zgroza, amerykanskie produkty w takich warunkach ? Niech mi ktos powie, ze to jakis zart. Jezeli moi klienci to zobacza, to bedzie tragedia.
Cyberpaker, co to ma znaczyc ?

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
buehehe... woznica...

sprzedajesz produkty SNI, czyli siedzisz w temacie suplementow nie od dzis, co za tym idzie w kulturystyce i sprawach z nia zwiazanych

dzis rejestrujesz sie na SFD i jedna z pierwszych lub pierwsza wypowiedz akurat w tym temacie

-------->
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co da sama kreatyna?????????

Następny temat

Jak brać

WHEY premium