SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktośm oże mi wyjaśnić to ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
Ja pisze o tym co zobacvzyłem bo nie moge - nawet jeśli tak uwarzam - napisać ze 99% firm podobnie to robi a to dlalego ze firma odrzywkowa nie produkuje a jedynie miesza produkty , a w tym wypadku czy robi to na najnowszym sprzęcie czy terz nie dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia , ,,,

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
każdy ma swoje zdanie tylko teraz mi sie rpzypomina jak każdy wytykał jednej firmie że produkuje w piwnicy (ktoś kiedyś puścił tako plotke i wszyscy uwierzyli..) a teraz jak są foty to wszyscy to omijają jakby nigdy nic.. ale ja już nie wnikam eot

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Powiem ze dokłądnie w ten sam sposób produkują dodatki do wędlin gdyż byłem wielokrotnie w takim zakładzie.jest waga,worki,szufla i betoniarka.To tyle w kwestii warunków superjakosci i megalaboratoorium z superdoktorem tehnologiem&quot
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
wazne ze smaczne

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898


Tutaj Maku nam pokazuje jak w starych halach produkcyjnych SNI robia wyroby jednej z najwiekszych i najlepszych marek w USA. Szkoda ze nie mail mozliwosci zobaczyc nowych hal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898


Twinlab na rynku amerykanskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Ztymi fotkami to troche zmiękłem,ale pewnie większość firm tak też robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy was pogielo z tymi obrazami do SNI ja ich bialka zjadlem z 4 kg i pelno innych supli i jestem bardzo zadowolony i oco wam chodz z warunkami jesli sanpid dopuscil to do obiegu znaczy ze wszystko jest wpozodaku lepiej zobaczcie jak sie w polsce robi wyroby miesne to wtedy odrazu na wegetarianizm przejdziecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co do amino SNI. Rzekomego koncentratu zamiast hydrolizatu. Czy są jakieś dowody na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zapytaj raczej o dowody na to co w ogóle w nich jest...
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co da sama kreatyna?????????

Następny temat

Jak brać

WHEY premium