SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889
Cześć, od miesiąca jestem aktywny fizycznie - powiedziałbym nawet bardzo. Siłka, bieganie, rower, muay thai 3x/tydz ... mam odpowiednią dietę której celem jest redukowanie tłuszczu oraz utrzymanie w tym samym czasie jak najwięcej mięśnia. Muszę przyznać, że efekty są całkiem zadowalające. W pasie zgubiłem w miesiąc 3cm a waga poleciała jedynie 1kg w dół. Mam takie pytanko. Aktualnie z odżywek biorę: BCAA XTRA, Białko Econo 80 oraz Thermo STIM (przed bieganiem, Muay Thai i na czczo rano).

Chciałem zapytać, czy mogę dorzucić sobie do tego zestawiku odżywkę, typowo masową którą piłbym raz dziennie w celu uzupełnienia diety? Pytam, bo mam wolną przemianę materii ale mimo to mam zadowalające efekty i zastanawiam się czy warto spróbować czegoś takiego. Jeżeli tak, to prosiłbym o pomoc w doborze takowej odżywki.

Dzięki i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889
Wezmę tego Vitalmaxa, będę go pił raz dziennie - zastanawiam się tylko czy lepiej go pić rano, przed treningiem, przed siłką, po siłce? Kiedy najlepiej pić odżywkę masową bo jeszcze nie miałem okazji jej brać :) Wiem, że jest to uzupełnienie diety, ale może warto ją jakość brać przed/po treningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bezposrednio po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack kreatynowy

Następny temat

MONO + XPAND XTREME PUMP + CYTOCELL , jak z kretą?:P

WHEY premium