SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy duża ilość propa niweluje działanie Trena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

85

Wzrost

180

Obwód ramienia

około 40

Obwód klatki

nie mierze

Obwód uda

nie mierze

Obwód talii

85

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

LC w dni bez tren, +zbilansowana

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

(1-8 prop), (1-10prop-1-8npp-6-12wiono)

Opisz swój plan treningowy

Metoda Shotgun, od kwietnia PFS

Cel cyklu

Sucha masa, użylenie, zejście do BF10%

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1 rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

około 3300 Kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Jeszcze nie sprawdzałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
MEFISO
jestem już 2 tydzień na takiej mieszance


Raczej dopiero drugi tydzien,
Nie ma o czym rozmawiac poki co.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
od dzisiaj wjezdzam własnie na tego trena, pierwszy kontakt z srodkiem, ogladałem fotki, sa nawet w temacie bionishe porównanie jest to wersja z data waz 2015 jest o wiele ciemniejsza niz ta z jasnym kolorem i do 2017r. mam zamiar jechac go 60 e2d. bede czytał temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Mam LOT 85B3 ważność do 2017, jasny flakonik i żółty "prawdopodobnie" tren w środku, nie jest jakiś fest oleisty, konsystencją i kolorem przypomina propa z dose. luk135 jak przybijesz to możesz napisać czy jakieś efekty uboczne trenu odczuwasz.

Badnia przełożyłem na jutro rano, wieczorem wrzucę wyniki.

Zmieniony przez - MEFISO w dniu 2014-03-17 17:11:34

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Tren a szczególnie acetat powinien być złoto-pomarańczowy i nośnik nie ma znaczenia bo tren każdy olej zafarbuje i EO też. Tren ace można poznać też po duszeniu i kaszlu przy strzale, kiedy kropla dostanie się do krwiobiegu, nie za każdym razem tak jest, ale w ciągu dwóch tygodni mógłby się zdarzyć chociaż jeden taki strzał. Stosunek propa do trenu nie ma znaczenia. Co do propa jeszcze, to stężenie 150mg/ml jest mało prawdopodobne.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Kaszel może się zdarzyć kiedy dowolny środek dostanie się do krwioobiegu, zatem to nie jest żadnym wyznacznikiem. Leciałem ponad 20 tygodni na trenie a z Cybera a kaszel trafił mi się może 2 razy i to wcale nie jestem pewien, że w wyniku strzału bo nie nastąpił bezpośrednio po nim ale w ciągu kilku minut.

Znacznie pewniejszym weryfikatorem trenu jest badanie estrogenu i prolaktyny.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-03-17 22:58:07

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Kolor by się mniej więcej zgadzał, jeżeli chodzi o strzały i duszenie to powiem że strzały wykonuje wykwalifikowany strzelec, wczoraj trafił właśnie w skrzep ale nie wlał soku, wiec poszło w drugi pośladek bo trochę ciężko jest mi sobie wyobrazić to duszenie, na razie chce tego uniknąć, jutro będą badania wiec zobaczymy.

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
No ja osobiście przy żadnym innym środku nie odczułem takiego duszenia i kaszlu jak przy trenie. Jedyne co się zdarzało to chwilowy chemiczny posmak w ustach. Co do badania estro to napewno będzie to dużo bardziej miarodajny test czy to tren

Może być też tak, że zbyt wiele oczekujesz od trenu. Często sajdy są mocno przesadzone, ja przy dawce 350mg/week czuje się teraz lepiej niż na niektórych cyklach z użyciem łagodniejszych środków i sajdów nie odczułem żadnych oprócz tego kaszlu właśnie. Tren jest bardzo skutecznym środkiem w odpowiednich rękach ale jego działanie, tez jest idealizowane w środowisku BB podobnie jak z HGH.

Zmieniony przez - El zet w dniu 2014-03-17 23:07:09

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Fakt, tren ma sporo takich dość charakterystycznych objawów, jak właśnie chemiczny posmak, bo czasem się czyta o tym, do tego wzmożona potliwość i znacznie ostrzejszy, nieprzyjemny zapach potu no i klasyka czyli agresja i problemy ze snem. No ale one mogą wystąpić ale nie muszą, natomiast jak dobry tren to estro będzie przekroczone kilkanaście razy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Objawy jak na razie nie występują, no może podwyższona agresja, ale to też może zasługa propa, ogólnie oczekiwałem znacznej pompy ze względu na zwiększoną produkcję czerwonych krwinek przez trenbolon, puki nie zobacze wyników badań trochę z dystansem podchodze to tego trena, bardziej jego autentyczności

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Ja jestem po jednym shocie, także trochę minie zanim ruszy. Koniecznie dawaj znać jak wyniki, jak prolka nie bedzie podwyzszona to przejdę na chyba na dose
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

R-25 KiloSports USA czy ktoś próbował?

Następny temat

testex galaxy 100/ml

WHEY premium