SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy cykl musi być na stałych dawkach ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6681
1. WIEK: 32
2. WAGA: 94
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 116
-udo: 65
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: około 200g
-węglowodany: max 250g
-tłuszcz: 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden cykl na propie 1-8 100 mg e2d, drugi enan z deką trzeci enan z boldenonem nie pamiętam juz dokładnych dawek. Czwarty prop 1-20 100 mg e2d
8. TRENING: progresywny
9. CEL CYKLU: Czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 miesiace
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):

16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg: 170
-przysiad:120



Witam.
Planuję cykl na czystą masę. Będzie leciał enan którego mam póki co 70 strzałów(czy tez 7 ampułek jak kto woli) mam tez 30 masteronu.
I pytanie czy musze koniecznie trzymac stała dawke enana przykładowo 250 mg c5d ?
Chciałbym zrobić bardzo długi cykl trwający powyżej roku może nawet 2 lata, ale ta ilość którą mam na 2 lata nie starczy.
Szczerze mówiąc wolałbym finanse poświęcić na dobry odblok, badania hormonalne, dobrą dietę, suplementację, a nie dokupywanie ciągle to więcej i więcej towaru, ale jednak zbyt małych dawek też nie chce.
W związku z tym pytanie czy żeby na tym co mam zrobić długi cykl mogę zacząc od miejszych dawek typu 250 mg c7d żeby z czasem dawki zwiększać do co 6,5 i 4 dni ? Wiąze się to z jakimiś dużymi konsekwencjami dla organizmu niż gdyby cały cykl stosować jedną dawkę ??
Drugie pytanie czy jeśli cykl trwa powyżej roku to co ile robic mostek, jak długi, a jakich dawkach i czy z samym HCG ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jeśli nie masz odpowiednio kasy nie lap się za doping
Doping to nie tylko towar ale i badania podczas cyklu,hcg,ia itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6681
No to właśnie to napisałem. Wole kase wydać na badania, odlok, dieta, suplementacja, a nie kupowanie nie wiadomo ile towaru. Twoim zdaniem mało wydałem kupujac 100 strzałów ?? (enan + masteron)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Test 250 e5d będzie ok i tak leć cały czas. Kiedyś pomyślisz o zwiększeniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
qwer106
No to właśnie to napisałem. Wole kase wydać na badania, odlok, dieta, suplementacja, a nie kupowanie nie wiadomo ile towaru. Twoim zdaniem mało wydałem kupujac 100 strzałów ?? (enan + masteron)
skąd mam to wiedzieć po jakiej cenie masz?I ile to dla Ciebie duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
meirii
Test 250 e5d będzie ok i tak leć cały czas. Kiedyś pomyślisz o zwiększeniu
Dokładnie tak można lecieć dlugi czas,do tego hcg,zapewne jakiś ia będzie potrzebne I si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawkę trzymasz stałą, na podstawie badań sprawdzasz jak reagujesz czy mocno aromatyzujesz czy nie, czy prolka Ci skacze. Co do dawki to też zależy jak się będziesz na jakiej ilości czuł. Zamiast 250 e5d lepiej rozbic to na dwie dawki w np pon i czw po 125 i po 100 masteronu, po kilku tygodniach sprawdz estradio prolke i teścia ile masz i bedziesz wiediał co dalej (czy będzie potrzebne coś na aromatyzację albo na zbicie prolki). Dałbym jeszcze 250iu hcg 2x w tyg np pon i czw.
Jak progres na siłce się zatrzyma to wtedy dopiero podbijałbym dawki.


Zmieniony przez - kaiokensc2 w dniu 2022-06-08 15:04:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. i jak już się wspomagasz to daj więcej białka i węgli i kosztem tłuszczy, wspomaganie poprawia też znacznie syntezę białek więc tego białka w diecie powinno być więcej i węgli żeby mieć moc do przerzucania żelastwa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Co ty za rzeczy wygadujesz.
To że synteza białek jest zwiększona każdy głupi wie ale nie pisz o jakiś zmianach wegli itp żeby mieć jakąś moc bo bzdury piszesz totalne.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwany biceps

Następny temat

cykl na propie w celu ustąpienia stagnacji

WHEY premium