SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Arimidex mocno blokuje dzialanie Koksu???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam maly problem ktory z kazdym cyklem staje sie coraz wiekszy.Chodzi mi tu o Gino...Do tej pory prawie przy kazdym cyklu stosowalem Nolve lub Tamoxyfen.Nie zawsze jednak blokowaly mi estrogen tak jak bym tego chcial...
I tu pytanie do was czy jesli do nastepnej bomby zastosuje Arimidex z astra zeneca czy mocno zablokuje on dzialanie Sterydów???Dodam jeszcze ze myslalem o 1 tabl (1mg)na dzien.
Moze ktos z was juz stosowal Ari i wie dokladnie jak na niego dzialal itd.Czemak na odpowiedz ktora pomoze mi podjac decyzje.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ja stosuje przeważnie 6-8 tygodni przed pct arimidex ostatnio femare teraz aromasin będę, testował co do arimidexu mmi na przyrośćie wagi nie zależy jak waga wymaga wymyka sie spod kontroli wrzucam IA .
Moja metoda.
Testosteron do 500mg -arimidex 0,5 mg kick 0,125mg eod
750 -1gram 1mg kick start 0,25 eod dawka
Ostatnio tych dawek nie przekraczam ari jest efektywny jak nie zależy ci na wadze
trochę ryje lipidy moim zdaniem najlępiej włączać i wyłączać przy tych dawkach jakiś specjalnych su nie odczuwam choć letrezol i aromasin są nieco lepsze
aromasin dawka jest bardziej elastyczna , letrezol nie obniża IGFu działa szybciej na gino najsilniejszy IA moim zdaniem.
Zaleta IA jest jeszcze mniejsze ciśnienie, oraz poprzez eliminacje estrogenu mniejszy wpływ na estrogenu szkodliwy co odpowiada za przerost prostaty.
Lepiej IA podobnie jak proscar włączać wyłączać, obserwować organizm dawkę dobierać pod siebie.
Na masie użycie IA jest bezcelowe, trzeba jeszcze uważać na stawy mniej estrogenu stawy to odczuwaja łatwo o kontuzję trzeba dobierać umiarkowane obciążenia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jaki cykl?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-6 Tren Hexa e3d
1-10 Test Prop e2d
1-8 Winstr e2d
6-10 Masteron e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
aromasin sobie zalatw/ewentualnie maultkie dawki letrozole i bedzie ok

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
u mnie przy połowie tab co 2 dzień i na gramie testo przyrosty staneły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
"u mnie przy połowie tab co 2 dzień i na gramie testo przyrosty staneły"

w ktorym tygodniu stanely Ci przyrosty? czy od poczatku dałeś ari? masa stop czy tez sila stop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
leciałem od początku ari po 5 tyg odstawiłem,siła szła ale waga w miejscu praktycznie.Może trzeba było ciągnąć przez cały cykl i dobre mięso by wbiło ale coś mnie nie przekonywałojeśli stosować ari to od cykli gram w górę,ja mam przynajmniej taki organizm.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
jw
też testowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ale jaja to ja zostane przy nolvie jednak :D bo chcialem aromasin zalatwiac do 500mg susty bo chcialem sprobowac wiadomo troche innaczej dziala jak armidex no ale nbei wiem albo zwieksze tescia albo zostane przy nolvie i atd
lodzianin ale jak nie czules sie codziennie zmęczony ospały i siła ci szła to moim zdaniem było wszystko ok i mogłeśleciec dalej samo mięsko by szło tak mi się wydaje
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
może i tak ale jak czuje retencje to wiem że coś działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
zawsze jest brak zrozumienia jak dziala armidex, blokuje przemiane androgenow (do ktorych nalezy testestorone ) w estrogen.

Estrgen jest odpowiedzialny za odkladanie sie tluszczu i zatrzymywanie sie wody. masz wtedy przyrost lepszej suchej masy.

moze sie to objawiac na wadze ze przyrost ustal lub sie zmieszyl faktycznie gromadzisz mniej wody i tluszczu, w dodatku spalasz tkanke tluszczowa na silowni, efekt wiecej miesni mniej tluszczu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino ?? prolo?? cisnienie

Następny temat

woda, aromatyzacja - sprawdzwone sposoby na pozbycie się zatrzymywanej wody

WHEY premium