SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Częste oddawanie moczu po kreatynie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Nie tyle wody co różnych soków ale wody też pije więcej niż zwykle do samej kreatyny wypijam szklanke wody (rozupuszczam w niej dekstroze) i szklanke soku (kreatyna) a po za tym, jeszcze bialo ktore pije z mlekiem. A to przeciez nie wszystko co wypijam w jednym dniu, dlatego mysle, że problem rozwiązany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
A ja powiem na to wszystko ..że wzasadzie nikt niema racji ..:P
Powodem czestego odawania MOczu jest -zaduża ilośc przyjowanej Kreatyny
Skad to wiem??
Ponieważ znam kilka osób. ja Ćwicze około roku z pół z suplementami..Mam kumpla który ma sklep z odżywkami ćwiczy ileś już lat (misiek 2 na 2 )
I sam powiedział mi że zbyt czeste przyjowanie kreatyny i Niewypracowanie jej powoduje że ciagle latamy do kibla.I Pozatym wiem to także od innych osób co ćwicza B.długo i niejedne suplementy jedli..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Z tego co wiem to nadmiar kreatyny oddawany jest w moczu. A ja biore wszystko zgodnie z zasadami na opakowaniu czyli jedną miarke dwa razy dziennie (6,5 g). Ćwicze 3 razy w tygodniu

P.S dzie wykupie abona i będą sogi za pomocne posty :)

Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2006-10-14 11:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
jak obiecałem lecą Sogi
Wreszcie mam abona Sorry za post pod postem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Normalna sprawa, ze sikasz po kreatynie ja mam to samo... i chyba kazdy ma taki efekt. Jakos przezyjesz ten cykl a potem bedziesz wielki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
to rzecz normalna po kreatynie- bierzesz kreatynę-samo przez sie pijesz wiecej wody (kreatyna najzwyczajniej wzmaga w tobie zapotrzebowanie na wodę). I koło sie zamyka. Nawet przy małych jej dawkach organizm potrzebuje wiecej wody-pijesz wiecej-sikasz wiecej.

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Dupa dupa dupa znawcy, mocz to nie tylko woda, poprzez oddawanie moczu organizm filtruje krew (pozbywa sie tego czego nie chce czego ma za duzo lub czego nie toleruje) jesli po kreatynie , cukrach lub innych suplementach sikamy w nadmiarze to znaczy ze pozbywamy sie tego "czegos" jesli sikamy ttlko po wodzie zazwyczaj nie jest to uciazliwwe tylko naturalne, poczytajcie zanim sie wypowiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sebuch2
Dupa dupa dupa (...)


Akurat tędy mocz nie wylatuje.

Ja bym nie zganiał winy na kreatynę czy wodę. Sam mam opisywany tu problem, który występował kiedy nie brałem kreatyny ale i kiedy ją brałem, kiedy piłem dużo wody i kiedy ją bardzo mocno ograniczałem... Problem zapewne leży gdzie indziej - jak go u siebie zlokalizuję to dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A ja bym sugerowal gamonie zebyscie patrzyli na daty postow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
A ja bym sugerowal gamonie zebyscie patrzyli na daty postow

sebuch2 napisał(a) 19 maj 2017 11:14
... a...
ja odpisałem 19 maj 2017 17:10

Daty datami ale moim zdaniem warto temat odświeżać (bez sensu byłoby zakładanie nowego o identycznej samej tematyce) bo poruszany w tym temacie problem istnieje i dotyczy wielu osób.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wźiąc na Mase ??!! 5-6 kg potrzebuje ---> pomocy !! / niedrogo--->skutecznie :)

Następny temat

masujemy, pompujemy ;]

WHEY premium