SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cytocell + Shotgun + No Xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
a czy branie BCAA w NT ma jakis cel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) teoretycznie mogą blokować przechodzenie wolnego tryptofanu do mózgu. Prowadzi to do zmniejszenia wytwarzania serotoniny - neuroprzekaźnika, który jak się przypuszcza może być częściowo odpowiedzialny za rozwój zmęczenia podczas długotrwałych wytrzymałościowych wysiłków o charakterze tlenowym.
JAK DEFINICJA MÓWI SAMA ZA SIEBIE BCAA RACZEJ PRZYDATNE JEST TYLKO W DT

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Mam jeszcze Pytania co do treningu, raz w tygodniu chodze na Muay thai, masakryczny 2 godzinny trening na nogi i brzuch, wiec na silowni sobie jzu to daruje, do tego amm 3x w tygodniu trening, klkatka+barki, biceps+przedramie, triceps + plecy. Muay thai mam w piatki, wiec neiwiem czy silownie robic poniedzialek sroda sobota czy poniedzialek wtorek czwartek ?
Do tego jak mam ukladać obciążenia, aby w seri zrobic 6,8,10, a moze 12 powtorzen, lepiej zrobic np na klatke 3 cwiczenia po 7 seri, czy 4 cwiczenia po 5 seri?
Przy takim treningu np klatka wychodzi mi raz w tygodniu, czy to nei za duzy odstep? Siłe do ćwiczen czuje juz po 2 dniach :)
Kiedys w artykule na tym forum czytalem ze mdone staja sie treningi za akzdym razem wszystkich parti naraz po 1 cwiczeniu...
Wiem że to nie ten dział, ale nie chce zakladac nowego tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Ale żeś zakręcił
1. Trening MT który w głównej mierze owszem obciąża brzuch i nogi to nie to samo co trening nóg na siłowni
2. Brzuch raz w tygodniu to raczej za mało
3. Nie podoba mi się ten trening biceps+przedramie, lepiej wg mnie by było np. klatka+biceps, barki+przedramię. Chociaż ja przedramienia nie traktuje jako partii tylko robie razem z brzuchem po kazdym treningu po jednym ćwiczeniu.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
no ale tak sie skalda ze mam wlasnie 3 glowne partwie czyli triceps biceps i klatka na ktore poswiecam duzo czasu, i 3 na ktore mniej czasu poswiecam czyli barki plecy i przedramie. Czyli jak w koncu? ile powtorzen w 1 seri? ile seri w 1 cwiczxeniu, i ile cwiczen na jedna partie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Martwego ciągu pewnie nie robisz? Duże mięśnie to priorytet PLECY! NOGI! klatka no i barki, pozniej biceps-triceps. Przedramie to już jak tam wolisz. Ilość powtórzeń i ilość serii zależy od celu twojego treningu. Dokładniejsze informacje to znajdziesz tu https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html 

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
brzuch tak czy siak w kazdy DT robilem dodatkowo.
A co ty na takie zestawienie?
Poniedziałek:
Klatka + barki
3 cwiczenia na klatke(wyciskanie lezac seri, po skosie i rozpietki), i 2-3 cwiczenia na barki(podnoszenie sctangi siedząc za glową, przed sobą)

Środa:
Biceps + triceps
3 cwiczenia na biceps( gryf lamany na modlitewniku, stajac, oraz standardowo hantelki), 2 cwiczenia na plecy(martwy ciah, podnoszenie sztangi nachwitem w opadzie)

piatek MT
Sobota:
Nogi+Triceps+Przedramie
2 cwiczenia na nogi(pprzysiady ze sztangą, prostowanie kolan na prasie), 2 cwiczenia na triceps(podnoszenie sztangi lezac wąskim uchwytem, francuskie wyciskanie siedzac) no i ze 2 na przedramie.
Z iloscia seri i powtorzen juz sobie poradze z tym artykulem, lecz wciaz prZy takim treningu np klatke bede mial raz w tygodniu, i niewiem zy to nei za duzy odstep czasu, w sumie moglbym te 3 dni treningowe polaczyc w 2, ale nie mam tez czasu zeby godzinami siedziec na silowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
w srode oczywiscie biceps + plecy, neiwiem czemu napisalem biceps + triceps :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Na duże grupy mięśniowe (plecy, klatka, barki) należy robic 12-15 serii, na mniejsze (biceps triceps) 9-12, więc po 2 ćw. na barki i plecy to zdecydowanie za mało. Tutaj masz bardzo fajny plan treningu na klatke, ale ciężko Ci bedzie go wpasować
https://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html 

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
na barki myslalem o 3 cwiczeniach, jakie cwiczenia p[olecasz na plecy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA- ktory zestaw wybrac??

Następny temat

dieta + odżywki, macie jakieś rady?

WHEY premium