SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio Rotex Laboratories

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Rotex zbieraz żniwo... swich obolałbych ofiar

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie rotex z rota virusem kojazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Środek wart swojej ceny.Porównać to można tak jask metke Polską do metki EAP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
wart ceny ty chyba smieszny jestes
wole dodac pare zl i kupic ap lub unigensa

wydam te 500zl wiecej ale wiem ze mi nogi nie utna

Zmieniony przez - ShawneRay w dniu 2011-12-25 11:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
no wiadomo under jak under kazdy under sie zje.bie nawet taki unigen ktory i tak jest w pare pimpowany ale na AP sie nigdy nie przejechalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odnosnie Unigena.
Jedna jaskolka wiosny nie czyni. Poza tym nie wiadomo czy to jaskolka

Dla jasnosci Unigen to nie under. Underem jest Alpha pomimo ze robiona w farmacyjnych warunkach poniewaz nie ma atestow i dopuszczenia do obrotu jak unigen. Ktos pisal ze za kase mozna w azji wszystko to czemu unigen nie ma Trena i Boldenonu? Bo nie dostalby na to atestu pomimo pieniedzy. Teraz juz nie jest tak jak kiedys ze wszystko mozna w aptece tam sprzedac w baknkoku. Teraz undera tam nie znajdziesz bo jesli tak to alpha byla by w aptekach a jej nie ma. Po czystkach zrobionych przez USA juz tam nie ma takiego dzikiego zachodu jak kiedys.

To tak na chwile odbijajac od tematu odnosnie linku wstawionego przez kogos wyzej.

Ja tak jak juz nieraz mowilem nikomu nie bronie stosowania underow takich czy takich tylko nie oczekojcie cudow i konskiego zdrowia po tym.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-12-25 19:53:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Bije cypio i tren z Rotexa. Cypio rewelacja, krystalizuje się nawet w temperaturze pokojowej :) Libido, nie daje mi spokoju :P mam wrażenie, że może być nawet dawka zawyżona, bo omka apteczna nie kopała tak mocno, a na efekty trenu trzeba poczekać, bo dopiero się wkręca, zaczynają się duszności :) zobaczymy jak zwiększę dawkę do 100mg/ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wkleję parę swoich słów, poprzednie wypusty rotexa były ok, ale miałem wszystko świeżą partie, jak i enan, cypek, tren ace, oraz deka. Jak teraz na dzień dzisiejszy to nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
ShawneRay
wart ceny ty chyba smieszny jestes
wole dodac pare zl i kupic ap lub unigensa

wydam te 500zl wiecej ale wiem ze mi nogi nie utna

Zmieniony przez - ShawneRay w dniu 2011-12-25 11:41:17

To se kup.Po co w tym temacie się żalisz? Towar adekwatny do ceny(dla tych którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Humatrope HGH Lilly 5mg(15iu)

Następny temat

Ilium Stanabolic Australia, Troy Laboratories PTY Ltd 50mg/1ml 20ml

WHEY premium