SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio Rotex Laboratories

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
Swistak309
Cypio rewelacja, krystalizuje się nawet w temperaturze pokojowej :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
GREGOR_ian


Dla jasnosci Unigen to nie under.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-12-25 19:53:12

Jakoś nie wyobrażam sobie Azjatów zaginających kapsle śrubokrętem w warunkach farmacyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Nie ma co drożyć tu tematów unigena niepotrzebny syf robimy, są tematy od tego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-12-26 21:52:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shogun usune Twoja wiadomosc i przyjme tylko do swojej wiadomosci i uznam ze tego nie pisales bo mlody jestes jeszcze i nie potrzebnie piszesz takie rzerzy nie znajac sytuacji. Moge Ci tylko poradzic zebys kiedys sprobowal i przyznasz mi racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Wierze,że sok może być bardzo dobry , ale nie wierze w to,że towar apteczny jest zamykany śrubokrętem tym bardziej takie środki jak HGH , nie wspominając już o niektórych ich flakonach 10ml.O nic mi innego nie chodzi. Pomijam juz ten syf we flakonie,który ktoś ostatnio wstawił.Nie wypowiadam się na ten temat bo na zywo tego nie widzialem i zdaje sobie sprawe z tego,ze to tez moze byc farmazon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3777
To nie byl farmazon kolego , ale to nie temat ani czas zeby o tym pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shogun jesli chodzi o unigena i te kapsle przyznaje Ci 100% racji. Wyglada to MALO profesjonalnie. Nawet slowo MALO to za duzo. Ale stosuje te soki i sa na prawe niebo lepsze niz innych firm. Nie pisze tu by pimpowac ten unigen tylko to moja szczera opinia. To jest inna liga cenowa wiec do tanich underow nie bede tego porownywal i nie jest to konkurencja tanich underow gdzie liczy sie cena przez pol w tym przypadku. Ale szczerze daje Ci swoje slowo ze warto tego sprobowac i samemu sie przekonac. Ja czuje kolosalna roznice. Tak samo kazdy znajomy ktory kiedykolwiek to sprobowal. Poprostu czlowiek ma wrazenie ze wczesniej walil same FAKI..
wiec jesli kiedys wpadlo by Ci to w rece to sprobuj mimo tych ch**owo zagietych kapsli. Na zdrowy rozum taka kapslownica to pewnie kosztuje grosze wiec nie kupili by by to wygladalo lepiej? ale oni i tak maja wyj**ane bo sa pewni swojej jakosci soki i j**ia ich te kapsle a zbyt maja na tyle ze pewnie w dupie maja opinie nasz szarakow. Ale tak jak mowie jest to w aptekach w bankoku i szpitalach . Wiem bo mam tam przyjaciela ktory jest przedstawicielem handlowym firmy farmacyjnej. NIe zwiazanej z saa. Ale ma na ten temat szeroka wiedze. Bo ma staly kontakt z tym. I od czasu do czasu mi jakies fajne cukierki podesle na wlasny oczywiscie uzytek.
I tak jak mowie tam teraz nie ma tak hop siup i nie ma juz badziewia w sprzedazy aptecznej jak by sie komus moglo wydawac.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-12-27 15:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
To tylko to potwierdza,ze to kicz.Z drugiej strony nikt inny sie z tym nie spotkał ani ja tego na zywo nie widzialem to objektywnej opini nie moge wystawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
GREGOR_ian
Shogun jesli chodzi o unigena i te kapsle przyznaje Ci 100% racji. Wyglada to MALO profesjonalnie. Nawet slowo MALO to za duzo. Ale stosuje te soki i sa na prawe niebo lepsze niz innych firm. Nie pisze tu by pimpowac ten unigen tylko to moja szczera opinia. To jest inna liga cenowa wiec do tanich underow nie bede tego porownywal i nie jest to konkurencja tanich underow gdzie liczy sie cena przez pol w tym przypadku. Ale szczerze daje Ci swoje slowo ze warto tego sprobowac i samemu sie przekonac. Ja czuje kolosalna roznice. Tak samo kazdy znajomy ktory kiedykolwiek to sprobowal. Poprostu czlowiek ma wrazenie ze wczesniej walil same FAKI..
wiec jesli kiedys wpadlo by Ci to w rece to sprobuj mimo tych ch**owo zagietych kapsli. Na zdrowy rozum taka kapslownica to pewnie kosztuje grosze wiec nie kupili by by to wygladalo lepiej? ale oni i tak maja wyj**ane bo sa pewni swojej jakosci soki i j**ia ich te kapsle a zbyt maja na tyle ze pewnie w dupie maja opinie nasz szarakow. Ale tak jak

Spróbuje,spróbuje z tym,że ampułki tylko jak bede mial w zasiegu reki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Humatrope HGH Lilly 5mg(15iu)

Następny temat

Ilium Stanabolic Australia, Troy Laboratories PTY Ltd 50mg/1ml 20ml

WHEY premium