SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio Rotex Laboratories

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Co do rotexa, to co tu mozna duzo mowic, skoro "firma" zmienia nazwe 3ci raz i mimo renejmu popełnia wciaz te same błedy. Nikt tego nie robi dla idei, a jezeli ktos cos p******i od poczatku do konca to nie dziwi sie, że pojawiaja sie negatywne opinie, zwłaszcza takich osob jak ja, co sami spróbowali i sami sie przejechali w przypadku pmp. Rotex też ma grono swoich ofiar

Huwei, jak lubisz kwestionowac opinie innych, to na Twoje nieszczescie rzadko polegam w bitwie na argumenty, jak masz watpliwosci to skontakuj sie ze mnia via priv.



Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-01-26 14:48:04

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja jestem po jednym strzale 2ml we wtorek i narazie nic nie boli, zadnego dyskomfortu, opuchlizn, stanow zapalnych. W środku tez syfy widoczne gołym okiem nie pływają. Mam nadzieje ze moje zdrowie nie ucierpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
lestat1986 zawsze najważniejsze jest to czego nie widać.
Czemu wbijasz,takie śmieci w siebie??
pozliczaj te wszystkie flakony,do kupy.
ile aptecznego soku byś za to miał.
czy to naprawdę jest warte swojej ceny?

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
do tej pory ciagle laciał glownie unigen/alpha/balkan/. wzialem rotexa i p.m.p. z ciekawosci. teraz leci rotex i scantel. w p.m.p. plywaly syfy i poszlo do smieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
aha czyli taki koneser z ciebie.
Nie no spoko,no offence.
Daj znać jakie odczucia po takim ug w porównaniu do unigen/alpha/balkan.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dam znac jak skoncze butle, bo tylko tyle tego mam.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-01-26 20:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cy[ek rotexa działa dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
W Łodzi to jest bardzo popularne. Mam tam trochę znajomych i zaczęło sie pojawiać na silowniach coraz wiecej kulejacych po tych środkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zero bólu u mnie. nawet dyskomfortu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
słoik sie konczy czas na opinie;)

Mialem tylko jeden słoik, na poczatku przez pierwszy tydzien szło po 2ml 2 razy w tygoidniu, pootem po 1-1,2 nl 2 razy w tygodniu. Zostało mi z 1-2ml w słoiku.
Działać dzaiał. Po przejsciu z susty atomica (w miedzy czasie przez tydzien szedl sus. p.m.p. ale dostawilem ze wzgeldu na syfy we flakonie) czuć wyraźny przypływ mocy. Ta susta atoma lipa, bardzo słabe daziałanie. Libido znacznie na +, retencja na buzi sie pojawiła, suty zaczely swedziec na silce tez idzie niexle (ale bold juz rozbujany jeszcze leci).

Generalnie jak ktoś ma w dobrej cenie to mozna inwestowac. Stezenia jak na etykiecei na bank nie ma, ale nie jest źle. Działać działą w miare ok. Jak leciałem 500 enana/susty unigena w tygodniu było duzo mocniej, ale biorac pod uwage tylko relacje ceny do działania, to za taka sama cene lepiej zrobisz sie rotexem. Oczywiscie wszystko zalezy od dojsc do srodków. Ja rotexa akurat nabylem tanio, ale z zaznaczeniem ze jako, mozna powiedziec "probka". Nie wiem jakby to wygladało przy nastepnej butli. Wtedy moze relacja ceya do "porobienia" nie bylaby taka kozystna na strone rotexa, ale mysle, ze byloby conajmnjej równo.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-15 01:42:14

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-15 01:43:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Humatrope HGH Lilly 5mg(15iu)

Następny temat

Ilium Stanabolic Australia, Troy Laboratories PTY Ltd 50mg/1ml 20ml

WHEY premium