SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio+NPP+Bold

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4811

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

86kg

Wzrost

172cm

Obwód ramienia

42cm

Obwód klatki

118cm

Obwód uda

64cm

Obwód talii

81cm

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W poście

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Wbijany test, npp, tren, jedzona meta

Opisz swój plan treningowy

Poniżej w poście

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6tyg mostu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

poniżej 10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Bardzo dobry, w piątek odebrane wyniki badań

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Do łysienia niestety brak, do porostu tam gdzie nie trzeba; owszem :)

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

1RM nie sprawdzane, siła to nie mój priorytet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Nie będę wrzucał na pewno w ciemno tych środków, nie ma co się faszerować kolejnymi lekami jeśli potrzeby nie ma. Najpierw na pewno skocze po jakimś czasie zrobić badanie żeby wiedzieć co i jak :)

barano90
fajny cykl, sam myśle coś podobnego polecieć na masie tyle ze ja tam bym widział inse ale to pod siebie nie wiem jak ty tam ogarniasz temat

nie truł bym się na masie ani cabaserem ani exe chyba ze masz problemy doraźne i potwierdzone wyniki badniami

nie wiem skąd moda na rezygnowanie z fatu przed treningiem mi zawsze po tłuszczach się lepiej trenuje dłużej intensywniej

dorzuć sobie szejka po treningu WW+leucyna+izolat


Na inse u mnie jeszcze nie pora, a przynajmniej ja tak uważam, Ty barano jesteś poziomy wyżej Co do tłuszczu przed treningiem - mam zamiar/myślałem nad wrzuceniem tam oleju kokosowego.

Co do tego szejka po treningowego, też właśnie ostatnimi czasy mam duże rozkminy na ten temat. Niby wystarczy zjeść posiłek ( obecnie ładuję tylko porcję WPC w szatni i potem jem ) po treningu i wszystko jest cacy jeśli w tle nie leci żadna insulina, ale... tak przeglądając dzienniki to i tak większość osób jednak wrzuca ten shake białko+ww po treningu. Hmm... nie wiem czy warto inwestować w Izolat + Vitargo?

Tak, wiem, pytałem o pierdoły w dziale doping, ale lubię mieć wszystko dopięte na 100% :)

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2013-10-08 08:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
sensownie wyglada ta rozpiska.. co do vitargo to gdzies czytalem że obalone jest jego jakies lepsze/wolniejsze dzialanie niz w przypadku najjzwyczajniejszego carbo.. ogolnie posilek w formie "plynnej" tak czy siak wchlonie sie szybciej niz suchy, imo szkoda przeplacac na vitargo, co do wpi to mysle podobnie, lepiej kupic jakies zwykle wpc, moze rozpuszczalnosc gorsza, sklad tez nie jakis super ale w wielu przypadkach się teraz idzie doszukac wałków wiec sam juz nie mam zamiaru inwestowac grubych pieniedzy w super wymylsne frakcje bialek w prochu.. wyatrczy obczaic te badania i wychodzi w praniu co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Hej .. mam wielka prosbe abyscie mogli mi pomoc i odniesc sie do tego co zaraz napsize . Z gory bardzo dziekuje..!! Chce wejsc na prop 1-12 100mg e2d
1-10 npp 100 mg e2d
6-13 wins tabs 50mg ed
zastanawiam sie rowniez nad 150 propa i 120 npp e2d. Marwia mnie jednak potencjalne skutki uboczene(gino). jako antyestrogen chcialem stosowac nolvadex ale doczytalem ze z nandro sie go nei stosuje poniewaz wzmaga prolaktyne. mysle wiec nad atd albo innym IA . Czy przy takich dawkach potrzebuje cos na zbicie prolaktyny? dostinex? czy sama b6 wystarczy? z gory jeszcze raz dziekuej i licze na odp pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170791
zaloz sobie swoj temat, nikt ci tak nie pomoze

ja nie wyobrazam sobie nandro bez cabaseru, 4 tydz jak wjechalo npp tak sie skonczylo wszystko co fajne, prole wyebalo i czulem sie jak zombi 24h, na silce jak w pol spiacy, takze albo cabaser albo bym sobie chodzil na silke pospac na materacu

no ale jesli kogos nie dotyka problem wysokiej prolaktyny to nie ma sensu podjadac, wiadoma sprawa



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2014-04-22 12:35:00

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
aha ok dzieki za rade :) mam pytanko bo czytalem ze proviron i winstrol sa przydatne podczac cykli nandro . wiesz cos na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pisz w swoim osobnym temacie. Co za pomysł z wygrzebywaniem starych tematów żeby zadać w nich pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
racja sorki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Retinoidy na cyklu

Następny temat

winko z tesciem

WHEY premium