SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cynk..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
wcale nie jest potrzebny to tylko taka moda

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paciorek_s no nei cche sie zalac to wale cynk i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
bzdura jak masz sie zalac to cie zaleje ja nie bralem cynku mnie nie zalalo, wczesniej nie brali cynku i nie zalewalo gosci wiec to tylko kwestia podatnosci na zbieranie wody podskornej

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paciorek_s a co brales ??


wiesz ja przy omie (co 2 dzien) daje cynk i nolva zebys ei zabezpieczyc na wszelki wypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
no wlasnie nic nie bralem !

im wiecej wiem i biore tym mam gorsze efekty

nolva zawsze starczyła na zapobiegniecie retencji wody u większości ale jak chcesz być pewny i sie zabezpieczyc to bierz wszystko co polecają, nawet ten cynk

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paciorek_s nO


Patrze ze zes urosl na fotkach z profilu .... byq z 47 zm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
47 tak ale brzydki rostęp sie pojawił

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to na masowce co ?? Rozstep rozstep, jak koksu jadles duzo to i rozstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
szkoda tylko że rozstęp na kox nie zdążył bo sie pojawił już po cyklu, jakiś opóźniony refleks miał a taki sam rozstęp mam z okresu jak jeszcze o koksach wiedziałem tyle co nic więc nie wiem czy mam być zadowolony z faktu koksowania

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tom zrob pomiary cisnienia tak w polowie cyklu przed i po treningu

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie dzieje ? pomozcie :(

Następny temat

cykl

WHEY premium