SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon do oceny - mile widziane z*****y

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Arti odpuść sobie podczas cyklu wspinaczkę - Twoje mięśnie i stawy i tak będą mocno eksploatowane, a juz na pewno zrezygnuj z piłki, poniewaz trudniej będzie Ci złapać mase, a poza tym musisz mieć czas na regeneraCJE

Trening np.
1 dz. klata,barki bebech
2 odpo
3 biceps,triceps,przedramie
4 odpo
5 nogi, plecy ( troche ciężko ), mozna brzuch
6 odpo
7 trening z 1 dnia
For me idealny plan
pzdr

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Lakcid ponizej 10 zl na bank. Zaraz bede w aptece to ci dokladnie powiem.
Donio, nogi z plecami to jest masakra totalna. Ja po samych nogach nie chce zyc juz. A twoj trening + odpoczynek to wychodzi raptem 3 dni/tyg - troszke malo. Chcialbym jednak wykorzystac potencjal, wiec 5 dni (min. 4) wydaja mi sie ok. Ew. Zwieksze regeneracje po 3 dniach treningowych do 2.
Dzieki za podpowiedzi. Moze ktos jeszcze sprzeda swoj trening na cyklu?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pn:klata+tric
wt:plecy+bic
sr:sam brzuch
czw:nogi+bary
pt:(klata to samo co w poniedzialem ale skrocone przerwy o polowe i ciezar o 10kg na sztangach i 5kg sztangielkach/bramie - taka pompka) +brzuch

to jest taki moj planik faworyzujacy klate - sprawdzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Pamietaj ze na tesciu masz szybsza regeneracje :)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Odp. w mailu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
artlite mi nie chodzilo o to ze meta jest chu.jowym antykatabolem tylko sposob w jaki chciales jej uzywac nie byl zbyt ciekawy.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Poza tym na**** mu 3 srodki w pierwszym cyklu moze mi ktos wytlumaczyc?Tylko E-lite wyjezdza z takimi pomyslami jak zwykle swiecie przekonany o ich zaletach.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ja tych dawek z kosmosu nie wzialem. Tak to sie "ponoc" bierze. Nie chce o tym dyskutowac. 17 odp, ale co do supli w sumie zadnej konkretnej :( Moze ktos mi przyblizyc dzialanie citroseptu? Bo jest cholernie drogi. Moze ktos podsumowac dawki i czas ich brania? Lakcid jest w ampach - 10 amp - 7,45. Rozumiem, ze najlepiej jedna po treningu szamac?

Holder, btw twoich stawow - dostalem niedawno tzw. sol lecznicza - naprawde jestem zadowolony z rezultatow. Wsypujesz ja do wanny i lezysz sobie tak 15 minut. To jest bardzo dobre na zapalenia stawow. Ponadto leczy problemy "ginekologiczne", syfy, tlusta cere /etc. Kosztuje tylko 1,50!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Citrosept teoretycznie zwiększa absorbcje soku poprzez zmniejszenie aktywności enzymów deaktywujących molekuły SAA.. generalnie tyczy sie to główne 17-aa ale z tego co słyszałem działa też na iniekcyjne.. a co do supli to... hmm... nie są ważne.. ważniejsza jest dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
citrosept to ten wynalazek z grejfrutow?
gdzies czytalem ze grejfruty niby podnosza stezenie niektorych substancji we krwi.Przyklad byl taki: koles czesto latal samolotem, poniewaz nie lubil tego bral zawsze srodek nasenny zeby przespac lot.Ktoregos razu przed zasnieciem zjadl grejfruta czy kilka nie pamietac.Na miejscu nie mogli go dobudzic, a nastepnego dnia nie pamietal co sie dziala dzien wczesniej. Brzmi niewiardygodnie ale kto wie...

emr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oslonka na boinabol

Następny temat

STRZAŁ

WHEY premium