SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle a powrót do normalności

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
Witam, mam takie pytanie- czy osoba robiąca kilka 2, 3 miesięcznych cykli ma szansę aby po odbloku i odstawieniu wszystkiego wrócić do normalności, tj. do prawidłowych wartości teścia sprzed cykli? Wiem, że to zależy od wielu czynników, ale na pewno macie znajomych którzy skończyli z tym zabawę, ciekawi mnie jak się czują po jakimś czasie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Witam, oczywiście, że jest to możliwe, ale samopoczucie po odstawieniu, to już kwestie indywidualne.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 662
Byłem 8 - 9 miesięcy na testo 250mg i 350mg + meta 200tb ( bez podawania hcg w trakicie, tylko po cyklu dałem 15k ), zszedłem z bomby na 3 lata.. po cyklu 310, później 350 testosteronu naturalnego w wieku 20 lat.. dopiero po dwóch latach około 400 - 550 testo.. czułem sie caly czas okej nawet i coś trenowałem dalej i pracowałem fizycznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witaj.
Pytanie trzeba sobie zadac zatem po co w ogole wchodzic na towar. Zabawa z ukladem hormonalnym moze skonczyc sie roznie. Dla jednej osoby bedzie to bez problemu, aby odblokowac sie i wrocic do normalnego funkcjonowania, a dla innej jeden cykl moze zakonczyc sie komplikacjami na dlugie miesiace. Wiec trzeba wziac do siebie fakt, ze ewentualne ryzyko problemow z ukladem hormonalny po takich zabawach moze Ci towarzyszyc przez dluzszy czas. I tutaj wszyscy Twoi koledzy dookola moga czuc sie dobrze i byc zdrowi, a Ty nie. Nie ma reguly
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
Nie zauważyłem, że jest już podobny temat. Po chcę wejść na towar? Mam 40 lat, za młodego było kilka cykli, zrobiłem na tym fajną masę którą latami utrzymywałem na sucho, żadnych problemów ze zdrowiem, potem pojawiła się rodzina i trochę temat siłowni zaniedbałem. Od 3ech lat próbuję wrócić do formy na sucho ale ciężko to idzie mimo zdobytej wiedzy, dlatego chciałbym przybić enana przez 3 miesiące, jednak wciąż mam wątpliowości nie wiem czemu, stąd moje pytanie.


Zmieniony przez - Warchlak1 w dniu 2023-08-17 09:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
W tym wieku, a nawet wcześniej niektórzy zaczynają htz i nie schodzą w ogóle. A co do pytania zasadniczego to tak jak kolega wyżej pisał, zależy od osobnika i nie ma na to reguły. Moim zdaniem osobistym lepiej dłuższy cykl niż 2-3/rok.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Ja po 4latach bez problemu sie odblokowalem ale tez jakies mega dawki nigdy nie szly najwiecej 900 testa i 600 deki jak zaczely sie problemy z plecami to zrobilem roczny mostek 250 testa week potem mialem tak juz zostac ale chcialem jeszcze dziecko zrobic niby na tescie sie da ale chyba tylko wtedy jak szczela ktos inny... rok po odbloku czekalem juz na syna ale korci zeby wejsc na jakis delikatny cykl zeby wspomoc regeneracje z wiekiem coraz z tym gorzej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 740 Wiek 33 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 5790
Jak masz stabilne życie to wbijaj na towar nic ci nie będzie na umiarkowanych dawkach jak będziesz kontrolował wszystko i robił korekty.
Z tą stabilnością chodzi mi w kontekście tego że czasami człowiek wchodzi na forum i czyta jak tam typy co zaczynają i od razu kończą bo mają delegacje albo jakieś inne sytuacje a nie chcą się zaadoptować tylko wolą nic nie robić tygodniami.
W tym kontekście według mnie nie warto jak nie będzie ciągłości.
Żeby nie było warchlak1 nie piszę że to ty akurat tylko przykład jako jedna z rzeczy nad którymi trzeba myśleć zanim zaczniesz bo tak jak pisali z tym odblokiem różnie a masz już 40 lat i szkoda robić rosyjska ruletkę i nic z tego nie mieć na końcu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
Nie no u mnie życie w miarę stabilne więc jak wejdę na cykl to pociągnę do końca, chodziło mi tylko że naczytałem się że po saa poziom teścia nigdy nie wróci już do normy ale rozwialiście moje wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Z wiekiem i tak niestety spada naturalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu 9 miesięcy. Test solo

Następny temat

Clomid a zageszczanie krwi

WHEY premium