SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
No to OK w takim razie zakupie to taniej wyjdzie niż to co chciałem, a warto spróbować. A co polecasz po przerwie? Teraz Storm i NoXplode więc chciałbym spróbować coś nowego tym bardziej, że NoXplode to najgorsza rzecz pod względem smakowym jaka kiedykolwiek piłem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
zalezy co tam sobie za wymagania postawisz, czy wystarczy aby byl to stak kreatynowy, ma pobudzac, dac lepsza pompe, bo sa rozne preparaty...
a na pewno, jezeli ma to byc cykl kreatynowy to jako podstawa kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
Wiadomo chciałoby się aby siła szła i masa :) chciałem jakąś inną kreatynę oraz przed treningówkę. Chyba, że coś innego proponujesz :). Bardziej na pompie zależy jeżeli chodzi o przed treningówkę.

Zmieniony przez - Virus w dniu 2012-07-13 13:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a ile kasy na to masz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
jak glownie na pompie Ci zalezy to mozesz oszczedniej samo aakg dac, do tego kofeina dla pobudzenia przed treningiem w razie potrzeby, kreta i obejdzie sie bez zadnego staka/noobostera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
Chciałem tak do 200 zł max na to, a wiadomo im taniej tym lepiej :). A jakie aakg polecasz? I jaką kreatyne teraz co polecacie aby było dobre jak Storm bo chciałbym coś nowego spróbować. Kiedyś wiem, że Xpand był dobry ale podobno się zepsuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
No dzisiaj zacząłem brać beta alanine. Jedna zamówiona z sfd a dziś kupiłem z activlab. Powiem tak albo przez to, że czytałem i mam zaprogramowane w głowie, że czuć swędzenie, albo nie wiem. Uszy dłonie plecy czuje takie mrowienie dość nieprzyjemne :P wkurzające bardzo. Idzie się do tego przyzwyczaić? Po jakim czasie człowiek się do tego przyzwyczaja? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
minie po okolo 2tyg 4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Nie masz co się martwić :) Ogółem to po 20-30 min przestaje, jak swędzi to się drap i tyle :)
To znak, że działa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poradę w diecie/suplementacji

Następny temat

Moge już ?

WHEY premium