SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po cyklu, otłuszczenie, brak badań. HELP!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Jak wrzucisz teraz dodatkowe leki jaki będzie sens badan za 2 tygodnie? Skoro namieszasz tymi lekami w wynikach ? To juz lepiej wstrzymac się te dwa tyg I mając wyniki dobrać leki po prostu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Mistrzu, powtórzę raz jeszcze że nic nie chce stosować w ciemno a już zwłaszcza przed badaniami. Puentą odświeżenia przeze mnie postu było to, że domawiam dziś teścia, hcg a że zamówienie musi być ponad 100F i jade do Polski to chciałem się z góry obkupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Opakowanie exe ,hcg,jak do pct to ze 30 cloma i 30 tamoxa plus kilka tab caba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Mozesz zamowic do domu z medicheck.com nakluwasz paluch i spuszczasz krew do probki i wysylasz poczta.Lepsze to niz nic .Za 80£ zrobisz panel hormonalny caly.


Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-10-12 23:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Ooo dzięki Jaco, napewno to dziś po pracy rozważe. Lodzian co do twojej wypowiedzi - Jedyne co uda mi się załatwić nie licząc clomu to Cabergoline, nolvadex i teraz czekam na odpowiedź co gość ma na E2 ale wydaje mi się, że to będzie Aromasin. Zda to egzamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Jak najbardziej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Dziękuję ślicznie Lodzian. Takie odpowiedzi lubie hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
SP1CY-98

Panowie, powiem na wstępie... Nie zjedzcie mnie. Starałem się zadziałać coś z tymi badaniami ale najbliższy lab jest jakieś 4 godziny odemnie, a ceny badań to KOSMOS! Nie jestem sknerą ale 80£ za samo E2 (Nie wspominając o reszcie) to chyba przeginka?! W szpitalu na badanie krwi trzeba czekać około miesiąca. Zdecydowałem poczekać bo za dosłownie 2,5 tyg. jestem w PL i odrazu robię powyższe badania.

Kolejna sprawa - Borykam się z rozróżnieniem Gino a Lipo, wydaje mi się że mam delikatnie pogrubiony sutek (Prawy) i obawiam się niestety wczesnego początku Gino. Lodzianin, w poprzednim poście pisał mi żebym ogarnął EXE i Cabaser. Czy to wystarczy do zniwelowania tego "Powiedzmy wstępnie" Gino oraz do kontroli PRL i E2 czy może powinienem zakupić coś jeszcze?





nie koniecznie zamów sobie z za 79funa medicheck zestaw żeńskich hormonów do pobrania w domu (nakłucie z palca , lub znajoma piguła) , odsyłasz i do ok 7dni masz wyki wszystkich istotnych markerów na email : https://medichecks.com/products/female-hormone-check-blood-test#Biomarkers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Zrobiłem badania. Nie otwierając nowego postu, odświeże poprostu ten.
I co powiecie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 438
Podpowie ktoś co i jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl a hcg

Następny temat

Cykl testosteronem Wyniki Badan

WHEY premium