SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl opinie proszę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Witam wszystkich. Chciałem zapytac czy jest sens albo czy ktos się juz zastanawiał nad czymś takim. Zastanawiałem sie nad oxą 200tbl(atomika) połaczyc ja z winem jakies 30-40shotow, w koncowce dodac spiro (niemiecki)60-80tbl. oczywiscie najstarsi górale twierdza ze cykl bez tescia bez sensu i tak do tej pory robiłem i dlatego teraz chce zapytac czy takie cos miało by sens. po drugie puchne od tescia nawet prolo i nie zabardzo mi to pasuje. zastanawia mnie czy zamiast tego nie uzyc jakiegos trenbolonu. oczywiscie priorytetem jest siła masa jesli juz to zbita dobrej jakosci. Prosiłbym o wyrazenie zdania na ten temat jesli juz było cos podobnego to sory nie znalazlem i prosilbym o podanie jakiegos namiaru na to.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 92

Wzrost: 177

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: b.d

Obwód talii: 91

Obwód uda: 67

Obwód łydki: 43

Staż na siłowni: 4lata

Ilość spożywanego białka: 3g

Ilość spożywanych węglowodanów: 3g

Ilość spożywanych tłuszczów: 1g

Opis przebytych cykli sterydowych: 1,2Meta 100,300, 3Stanol(100tbl) 20shotow tescia prolo
30shotow prolo 40winka Stanoject Duraject 100 30shotow, odbloki zazwyczaj clomid czasem z nolva, mysle nad HCG


Trening: siłowy

Cel cyklu: priorytet siła, masa jesli juz to zbita dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 3 miesiace

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudniecia

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: b.d

Wyciskanie leżąc (MAX): 140

Martwy ciąg (MAX): 250

Przysiad (MAX): 200

Aut inveniam viam aut faciam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
masy bez tescia nie zrobisz ale definicje jak najbardziej
cykl fajny tylko zeby sie nie okazalo ze oxa to wins bo stawy dostana ostro
moze zamiast oxy daj superke to masy troche wpadnie suchej i stawy powinny byc ok
testa przy superce jednak troche bym juz dal 50mg propa e2-e3d takie hrt
tez po tesciach puchne i tego nie lubie nawet po propach temu taka dawka


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-04-10 13:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Dzieki 50mg propa e2d czy co 3?? zawsze walilem 100 e2d+ winko 50mg ed. z ta masa nie chce szalec bo kategoria wagowa mnie 3ma. ale masz racje ze stawami po winie jest srednio;/ dzieki za wypowiedz miałem nadzieje ze sie odezwiesz jak czytałem twoje texty. a superka 100mg e2d? bo oxe chialem 30-40mg ed. nawet jutrzejszego dnia nie mozna byc pewnym wiec za oxe reki nie podloze ale bede mial testera wczesniej wiec wyslucham tez jego wrazen.

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propka co 2 dni bij

młody jestes bez urazy, poczekałbym jescze z trenen jakis czas. A teraz uderzyłbym propa z winkiem, ew, dodal oxe jesli masz pewna

Zmieniony przez - odzywa18 w dniu 2009-04-10 14:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Urazy nie ma staruchu;) propa sobie chwale jesli chodzi o dzialanie tylko ta woda;/ puchne na twarzy jak balon;/

Aut inveniam viam aut faciam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm jak na propku Cie zalewa to na dlugich estrach teoretycznie bedzie gorzej. Ale trzeba sprobowac zeby sie przekonac jak dany srodek dziala na nasz organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oma ?

Następny temat

meta naposim Pytanie

WHEY premium