SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na propie z oblokiem novlą po długiej przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Panowie mam jeszcze do ogarnięcia PMP ? Co lepsze i bardziej sprawdzone ? Adrochem czy PMP ?

Czytałem że Adrochema nie podrabiają niby ale czy tak jest ?


Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2018-05-23 18:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 566 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12546
Androchem jest pewniakiem i go nie podrabiaja.
Celuje w andro


Zmieniony przez - czarny16 w dniu 5/24/2018 12:36:18 PM

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Witam Panowie,

zaczynam z relacją... Myślę że zakładanie nowego tematu będzie zbędne.

Wczoraj poszedł pierwszy szocik propka z PMP. Bije na razie w poślady, rozmasowanie mięśnia przed i po iniekcji, soku troszkę wyciekło ale wyszedłem z wprawy więc trochę czasu i wróci do normy. Pare godzin po iniekcji, rozdrażnienie i ciśnienie. Po 2-3 h wróciło do normy, generalnie samopoczucie do wieczora średnie (obstawiam że to raczej wina ciężkiego tygodnia ale sam nie wiem). Dzisiaj koło południa delikatne pobolewanie pośladka ale teraz tak jak by już przechodziło. Strasznie nie wygonie samemu robić iniekcje , więc pewnie przerzucę się na uda ale niech się towar wkręci najpierw.

Startuje z wagą 96-97 kg.

Od jutra wracam z areo bo miałem 2 tygi przerwy od treningów z powodu zabiegu i potrzebowałem trochę regeneracji. Myślę że 4 x tyg areo wystarczy. Jak będzie trzeba to dorzucę jeszcze dzionek lub dwa.

Dieta:
B: 2.5-3
W: 2
T: 0,5-1
Suple:
Białko: Mieszanka, izolat i caseina
Witaminy: Animal Pak, Magnez,
Ashwagangha, Saw Palmato
i mały doping mózgu: Aniracetam, Cholinka i może noopept dorzucę do tego.

Plan mam taki że poczekam i zobaczę jak prop na mnie zadziała i dorzucam sally na 6 tyg. potem yoha z efedryna na 6 tyg. i może znowu sally wszystko zależne będzie od samopoczucia.

Postaram się relacjonować na bierząco ale zobaczymy jak będzie z czasem.



Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2018-06-17 21:41:24

Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2018-06-17 21:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Ponad tydzień od pierwszej iniekcji. Powoli odczuwam wzrost libido, samopoczucie w dobrej kondycji. Zdecydowanie większa chęć do treningów ale uważam że to raczej głowa jak sam sprzęt. Byłem wczoraj na badaniach testa w celu zobaczenia jak działa sprzęcik. Wszystko w jak najlepszym porządku skala zamknięta >1500 .

Mam pytanie odnośnie mojego powyższego posta.... Stosował ktoś Sally ? Jakie są po nim efekty i czy jest sens to brać bo jakaś ciężko znaleźć coś sensownego do poczytania ?


Zmieniony przez - Majkidzikzmicka w dniu 2018-06-26 21:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
A i jeszcze jedno pytanko.. Coś do powyższej suplementacji dorzucić ? Myślałem nad Wapniem z muszli ostryg i czosnek ... Czy ew coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Ktoś odpowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16128 Napisanych postów 18073 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196519
Zamiast sally ja bym na razie wrzucił jakiś spalacz albo efke. Jeżeli chodzi o suplementy to możesz dac co chcesz, tylko grubość portfela Cię blokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Sally zakupione ... najwyżej poczeka :D ,

Efka 25-30 mg
Kofa 150-200 mg
Aspiryna 200 przed treningiem i 200 przed spaniem.

Takie połączenie będzie okej ? Ile to ciągnąć żeby nie zajechać żołądka ? 4 -6 tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16128 Napisanych postów 18073 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196519
Dałbym najpierw samą efke na jakieś 6 tygodni, pewnie z pidbicuem dawki ale to sam zobaczysz. Potem salbutamol ale z dawkami nie będę się wymadrzal bo nie brałem i na koniec jak już będzie w miarę niski bf daj johę z kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6191
Do jakiej dawki Efkę podbić i czy jednorazowo czy rozłożyć na dwa razy ? Na razie wrzucam T-5 czekam aż Efka przyjdzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieudany odblok

Następny temat

badania podczas cyklu

WHEY premium