SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na ciężka masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

92

Wzrost

176

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Kilka lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2xepistane 2xtestosteron propionat

Opisz swój plan treningowy

Trening siłowy

Cel cyklu

Ciężka masówka

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Ostatni załączyłem w grudniu 2019r.

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

22%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tendencja do tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młodzieńcu zważając na swoje zdrowie odpuść koksy na ten czas....zadbaj o dietę, kondycję, dograj trening.
Spal nadmiar tkanki tłuszczowej co wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie i wydolność.
Masz 22 lata możesz być "dzikiem bez koksów"....dojrzejesz fizycznie i psychicznie to wtedy zdecydujesz o koksach ale to już w wieku 35lat z plusem....
Poniżej załączam swoją fotkę ćwiczę regularnie rok czasu schudłem ze 118kg na aktualnie 90kg i tak trzymam starając się zamienić resztę masy na fajne mięsko.....mam czas....wszystko na spokojnie z dawkami testo HTZ 100-125mg co 5 dni..... biorę od 5 miesięcy..... polecam jednak nie w Twoim wieku... przemyśl temat....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Dzięki na nakierowanie w właściwym kierunku ale to nie droga dla mnie od małego coś biorę i tak zostanie.
Nie rozumiem podejścia niektórych ludzi tak jakby chcieli uratować świat martwiąc się o zdrowie innych zamiast odpowiedzieć konkretnie na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smasło
Dzięki na nakierowanie w właściwym kierunku ale to nie droga dla mnie od małego coś biorę i tak zostanie.
Nie rozumiem podejścia niektórych ludzi tak jakby chcieli uratować świat martwiąc się o zdrowie innych zamiast odpowiedzieć konkretnie na pytanie.


Młodzieńcu wiadome że postąpisz jak zechcesz to Twój wybór nie będę tego oceniał. Jednak uważam że próbować odwieść kogoś o tego typu akcji zawsze warto....i będę próbował bez znaczenia na reakcję innych.... Życzę Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Szkoda ze musisz to robić tutaj bo mi spamujesz... Również życzę zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94810 Napisanych postów 364809 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670151
Koniecznie zredukuj przed bomba
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Jak dla mnie na początek test+DECA (deka 1-16/20) a jak przestanie klepać dokladasz mete.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Mini cut wystarczy przed wejściem na masę czy gruba redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Przy tym bf redukuj standardowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Zejść całkowicie z podkładu testa?
Odblok, redukcja i przygotować się na następny cykl który będzie masowy ale wystartuje z małego poziomu bf.
Czy dalej lecieć tematem redukcja+testosteron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Jeśli nie masz problemu z tym że cały czas jesteś na towarze to zawsze lepiej redukować na podkladzie z teścia bo tłuszcz leci jak leci, ale mięśni mniej tracisz bo testo je chroni. Osobiście nie wyobrażam sobie redukcji bez podkładu z teścia
Jeżeli się odblokowujesz to z myślą żeby być off z pół roku bo jeśli zamierzasz skończyć odblok i ruszać z cyklem to raczej bez sensu


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2020-12-26 16:51:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie czuje testosteronu - badania

Następny temat

DNA Lab

WHEY premium