SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kolesia 17lat !!Zobaczcie to !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
po cyklu 5tyg niejeden mial problemy a tu 5razy wiecej :P:D:D:D:D

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Jak nie obciążamy wątrobę niczym innym tj. alkohol, zła dieta, dragi itp. śmiało można polecieć nawet 8 tyg. Więcej z rozsądku bym nie stosował, chociaż zawsze można spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
na lajcie 10 tyg da rade !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Oczywiście zapewne ja jak i kolega wyżej, mamy namyśli też rozsądne dawki żeby czasami coś komuś głupiego nie przyszło do głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Prowokacja. Nie ma czym sie podniecac.
Ale co sie tyczy tej metki jedzonej przez dlugi czas, to nie jest to nic nowego. Osobiscie znam kolesia, ktory wcinal metaxa non stop przez rok i zyje:) Watrobe chyba tez nadal ma. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze to glupota.

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Szczerze to powiem Wam ze znam kolesia, ktory jadl metke, na poprawe apetytu przez 6 miesiecy po 4tabs day. W tym czasie, raz cwiczyl, raz pil, do tej pory zyje ...

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy czasem czytam to forum to wydaje mi się ,że wy na innym świecie żyjecie.....

Wielkie oczy robicie na 25-40mg metki przez 6 miechów,mówicie ,że to niemożliwe,na mojej siłowni są ludzie którzy ładują metę 100ed przez 3 miechy,zresztą na każdej są tacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
u mnie w klubie cwiczył koles który w wieku 20 lat miał 48 w łapce,dzis ma 23lata i choruje na reumatyzm i wiele innych schorzen,ma rente i napewno za,,,,ste zycie biegajac po lekarzach,ale taka jest cena głupoty

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
a co powiedzą znawcy na 100mg ed propa ? heh czy to jest duzo ? wg mnie nie jest to wysoka dawka , znam ludzi którzy przezyli 200mg ed i nadal spokojnie sobie żyją...

oczywiście to wszystko mówicie ogólnie bo liczy się co do wagi a nie...
inaczej zadziała na byka 130kg a inaczej na placka 50kg...

heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki odblok, tylko specjialisci mile widziani:)

Następny temat

przerwany cykl Stanazolol IP oral

WHEY premium