SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enthane 200mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5925

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

85

Wzrost

176

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

102

Obwód uda

52

Obwód talii

94

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 150g Tluszcze 75g Węgle 275g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Bram

Opisz swój plan treningowy

4 dni w tygodniu siłowy + cardio

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Nie znam

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorph

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Lekkie zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

1810

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie próbowałem maksów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
Witam chciałem zminimalizować spadki mięśni podczas redukcji. Aktualnie jestem po drugim strzale enthan 200mg androx. Przyjąłem 2x 1ml. Plan był przyjmować co 4 dni czy mogę to rozłożyć w czasie na strzały 1ml co 5 dni lub jeden strzał na tydzień ? Posiadam hcg i armidex kiedy zacząć stosować? Hcg planowałem w 3 tygodniu. cykl planuje zrobić krótki żeby sprawdzić jak mój organizm reaguje na saa. Mam zakupiony tez spalacz oxy elite pro. Z racji ze wyjeżdżam do pracy zagranice kolejne badania będę mógł zrobić w 5 tygodniu przyjmowania testosteronu. Jakie suplementy typu cynk itp brać podczas cyklu czy na odblok wystarczy samo hcg czy dokupić tez clomid ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
zaczelo mnie troche pryszczyc zastanawiam sie nad przejsciem na propa czy prop aromatyzuje podobnie do enthanatu czy jakos inaczej? ogolnie obecnie robie mostek 50mg e4d jezeli chodzi o stosowanie inhibitora mysle narazie zaczac od 0,5ml pon/sr/pt i powoli po paru tygodniach zwiekszac dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Ari dostosujesz opierając się o wynik e2
Hcg od początku 5000 iu miesięcznie minimum (rozbij na 6-8 shotów)
Do odbloku clomid też

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Lepiej częściej iniekcje testa, najlepiej 2 x w tygodniu podobnie hcg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
Hcg mam zamiar przyjmować dopiero za tydzień bo jie wiem czy wytrzyma podróż 18g bez lodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
A jak długi ma być ten cykl, bo nie wiem czy w ogóle jest sens mieszać w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Chlopie, w lodówce się trzyma rozrobione już. Jak masz nieotwarte, to nic się nie dzieje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
No żeby używać muszę rozrobić przecież po rozrobieniu lodówka dlatego narazie nie mieszalem
Cykl ma być 4/6 tygodni


Zmieniony przez - glowww w dniu 2022-11-10 20:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
Gucio547
A jak długi ma być ten cykl, bo nie wiem czy w ogóle jest sens mieszać w hormonach


4/6tygodni narazie czytałem ze można robić 4/6 on 4/6 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Kto ci tak powiedział? Cykl z długiego to minimum 12 tyg. A żeby miało to sens 20tyg+

Z propa taki min to 8tyg+
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To daj sobie spokój bo nie warto,14-16 tygodni to rozumiem ale 6-8???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 887
Czyli te 8 tygodni nic mi nie da ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionate

Następny temat

Prop+bold skutki oboczne

WHEY premium