SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enthane 200mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5955

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

85

Wzrost

176

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

102

Obwód uda

52

Obwód talii

94

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 150g Tluszcze 75g Węgle 275g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Bram

Opisz swój plan treningowy

4 dni w tygodniu siłowy + cardio

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Nie znam

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorph

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Lekkie zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

1810

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie próbowałem maksów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Za niskie e2 być nie może jak i prolka ją na pół normy trzymać Ari zmień na symex 12.5 mg


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-01-11 19:27:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 906
Tzn za 3 tyg zrobię badanie królikami e2 i wtedy podejmę decyzje czy to wgl jest sens ruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Musisz dobrać dawkę IA ( najlepiej exe) która będzie Ci trzymała estro na poziomie na którym najlepiej się czujesz, zwykle jest to górna granica albo lekko ponad widełkami, ale to kwestia bardzo indywidualna, a hcg ja biję apteczne co 4 tygodnie 5000ui podzielone na 2-3 strzały e2d ale czasem przywale 5000ui na jeden strzał jak nie chce mi się trzymać w lodówce i nic się nie dzieje, oczywiście to móje osobiste doświadczenia tobie tego nie polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 906
Ok a jeżeli zamierzam dłuższy cykl i zacząłem podawać już hcg e3d po 250ui to chyba nie będę zmieniał dawki tylko jak skończę opakowanie poprostu jie będę bił czy lepiej lecieć już do końca cyklu cały czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 906
Co do e2 to zrobię niedługo badania sprawdzę na jakim jest poziomie exe czyli ? Symex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Tak symex zawiera exemastan czyli w skrócie exe


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2023-01-12 18:05:52
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
glowww
Ok a jeżeli zamierzam dłuższy cykl i zacząłem podawać już hcg e3d po 250ui to chyba nie będę zmieniał dawki tylko jak skończę opakowanie poprostu jie będę bił czy lepiej lecieć już do końca cyklu cały czas ?
Hcg lecisz przez cały cykl, może być tym protokołem co bijesz czyli 250ui e3d i na odblok też będzie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 906
Tylko czy dobrze rozumie e3d dzisiaj podałem ostatni raz we wtorek to jest Ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Wbijasz 2 x w tygodniu czyli np we wtorki i piątki i tak do końca cyklu.
Jakie masz hcg?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 906
Takie z niebiesko białego opakowania podobno apteka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionate

Następny temat

Prop+bold skutki oboczne

WHEY premium