SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enan npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

87

Wzrost

175

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

111

Obwód uda

64

Obwód talii

85

Staż na siłowni

15lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

200g białka 300 węgli 60 tłuszczu makro na minicucie na masie wszystko lekko w górę najbardziej węgle idą up

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Dawno temu parę cykli było enan metka, enan tura master, prop wino

Opisz swój plan treningowy

Push 1x pull 1x w tym legs i 1x fbw, 3x cardio 40min w dnt

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 lata temu enan tura

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 150 martwy 200, siad 160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Cześć wszystkim forumowiczom!
Lecę już tydzień enan 175mg e3d,
Hcg dzień po strzale 250iu e3d.
Zaczalem łagodnie ponieważ aktualnie jestem na minicucie ok. 3tyg i po tym okresie przechodzę na okres masowy i teraz pytanie po tych 3 tygodniach zwiększać enana do 250mg e3d i dorzucić npp 100mg e3d i strat masa? Czy jakoś inaczej to zrobić? npp będzie leciało 16 tyg po tym chciałbym redukcje i zamianic npp na mastera. Jakby to wyglądało rozpisane na tygodnie z podbijanymi dawkami?
Badania zrobione wszytko w normie po jakim czasie od npp powtórzyć badania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Możliwe, że jakieś walone exe czy cos, chociaż znam przypadki gdzie jednemu ta sama exa nic nie zbila a drugiemu od razu więc ciekawe czy nie jest tak że może na kogoś nie zadziałać, mniejsza o większość teraz mam ari z pewnej ręki wziąłem 3 całe tabs co 2 dzień i teraz będę brał 0.5 Ari co 3 dzień do shota i po 2 tyg zbadam znowu będzie si? Czy jakoś inaczej zrobić ?
Qwer106 mowa o estro nie o prolce, prolka spadnie sama jak estro wróci do normy jak nie to dopiero wtedy cabas wleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2465
Osobiście dałbym 100mg e2d lub 150mg e3d razem z testem 250-300mg ;)

Potem zamiana npp na mastera dobry pomysł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
W sumie opcji może być kilka możesz po prostu zwiększyć na dodatki docelowej czyli te 250 mg co 3 dni i tutaj już samo odbicie kaloryczne spowoduje że będziesz progresować. A możesz też wystartować już z dodatkiem npp. Aczkolwiek ja osobiście jakbym wystartował z testem i npp jednocześnie to bym wrzucił 250 testa i 50 npp co 3 dni i tyle później w miarę przebiegu cyklu podbijał sobie npp o kolejna 50 mg. Nie ważysz jakoś dużo, nie lecisz na bombie ciągiem, więc myślę że organizm tutaj zareaguje nawet na minimalne dawki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Dzieki panowie za podpowiedź, również byłbym za tym, żeby zacząć od mniejszych i podbijać z czasem np miesiąc po 50 mg miesiąc po 100 mg i już do końca 150 mg było by si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Jak 16 tyg npp daj
4 tyg po 75
4 po 100
4 po 125
4 po 150
Co 2 dni npp świetnie się sprawdza jak jest podbijane właśnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Okej test bez podbicia stale 250mg e3d?
Po skończonym npp od razu mogę mastera wrzucić ? Jak tak to ile i na jak długo ? Dopiero po tym wszystkim wszedłbym na mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2465
tak osobiscie testa bym zostawil 250mg e3d

master od razu bez problemu. Krotki 100mg e2d potem ewentualnie 150mg e2d nawet 10-15 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Witam od ponad dwóch miesięcy jestem na on zacząłem enan solo 175 mg e3d po miesiącu dorzuciłem npp 100mg e3d i od dwóch tygodni zwiększony został enan na 250mg e3d, jakiś czas temu zacząłem gorzej się czuć więc poszedłem zrobić badania i wyszedł wystrzelony estardiol, mam 30 tabs exe 25mg. wrzucam screeny badań z przed bomby i niżej wrzucę te z teraz aktualne.












Zmieniony przez - Enzoshi w dniu 2024-03-20 10:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
A te są aktualne










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
Podpowie ktoś jak zrobić z exe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 440
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom testosteronu

Następny temat

Arimidex

WHEY premium