SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Winstrol +Prop + T3 a wysoki puls

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2727

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
Witam. Zaczalem cykl na winstrolu w tabletkach + testosteron prop + t3
winstrol: Dose Generics 10mg/cap 3x dziennie
testosteron: Dose Generics 100mg e2d
t3 ABDiBRAHIM mam rozpisana piramide.
Do tego:
Heparegen 1tab do kazdej tab winstrolu
Omega3 1tab dziennie
tauryna 2tab dziennie
czosnek w tabletkach 1tab dziennie
bcaa z FA
glutamina z FA
białko z FA
Dieta rozpisana caly czas sie jej trzymam. Jest to moj drugi cykl

Problem jest w tym ze zaczalem opisany cykl, rano przyjalem t3+ tescia + wino po poludniu druga tab wina i wieczorem 3. Zaraz po przyjęciu 3 tab wina moj puls skoczyl do 185. Bylem w szoku, krecilo mi sie w glowie, trzesly rece i po 4/5 minutach wszystko wrocilo do normy. Taki puls to mam na silowni po godzinnych aerobach, a to bylo w spoczynku.
Zrobilem wszystkie badania: tarczyca w normie, ekg w normie, ogolnie lekarz powiedzial ze mam wszzystko w normie. Co moze byc tego przyczyna? Może cos na uspokojenie dorzucic? Albo cos z cyklu wyrzucic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
jak ja wypelnic, bo niebardzo ogarniam to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
1. WIEK: 24
2. WAGA: 98
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps - 42
-klatka: 111
-udo: nie mierzylem
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4lata
6. DIETA: jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 winstrol + clenbuterol
8. TRENING: aktualnie push and pull
9. CEL CYKLU: redukcja tkanki tluszczowej i zrobienie mięśnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): jest lekka tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): srednia
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzalem
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
skutki wygladają jak byś clen wziął,to jednorazowo było?mogło sie nałozyć kilka spraw.Nie przejmował bym się tym jak jest wszytsko ok.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
no jak bralem clen to rece mi sie telepaly cisnienie skakalo i glowa bolala, ale to bylo na clenie. A przy tym to az sie przestraszylem, bo z tego co wiem to zaden z tych srodkow nie powinien wywolac takich skutkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
i to bylo jednorazowo, na drugi dzien polecialem odrazu na badani. i to bylo na samym poczatku cyklu, przez co go przerwalem i nie wiem czy wskoczyc na nowo na ten cykl. Moze zaczac od jeszcze mniejszych dawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
coś tam się ponakładało,dodatkowo mógł być błąd pomiarowy.Jak jest ok lec dalej.Jak masz ten cykl rozpisany??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
tylko co moglo sie ponakladac? a moj cykl mam ulozony tak:
prop: 66dni 100mg e2d (moze wskocze na 150mg jak wszystko bedzie ok)
winstrol: 68dni po 3tab dziennie
t3: 80dni 1-6dnia 1,5tab 7-11dnia 2tab 12-16 dnia 2,5tab 17-21dnia 3tab 22-67 4tab 68-71 3tab 72-75 2tab 76-80 1tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
blad pomiarowy niebardzo, bo jak przylozylem reke do klatki to myslalem ze serce mi wyskoczy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradnik

Następny temat

Rozpiska deka + cypio

WHEY premium