SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Mety 200 tabs.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zniszczyć zniszczę to wiadome, chyba nie ma sterydu który nie niszczy...jeśli chodzi o moją wiedzę to chyba w tym celu jest to forum tak? po to żeby uzupełniać swoją wiedzę i wymieniać się doświadczeniami a nie naśmiewać się z innych...no ale widać niektórzy albo nie wiedzą czemu służy takie forum albo o tym zapomnieli :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26960
zrob sobie 6 tygodni na mecie 20-30 mg starczy prztyjesz z 5-7 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Metę powinno się brać max 6 tyg, bo jest hepatoksyczna i po tym czasie jest niebezpieczna dla narządów wewnętrznych oraz traci efektywność po takim czasie. Przerwa pomiędzy cyklem również powinna wynosić tyle ile trwał cykl.
przynajmniej tyle wyczytałem z googli.
przeczytaj podwieszony o mecie i pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
albo c**j nie będe doradzał bo jestem totalnym amatorem w dopingu ale trochę mnie rusza jak padają pytania, na które odpowiedzi są wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lvkaz czytaj post

moją prośbą było dobranie osłon i odbloku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
uo jezu, hmb, skąd wy te k***a pomysły bierzecie

co druga prośba o pomoc w cyklu co widzę, to naj**ane tych suplementów placebo aż głowa boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co powiecie na taki cykl?:

4 tyg. HMB
6 tyg. meta
6 tyg. Creatyna
6 tyg. Meta

no i później może jakaś creatynka żeby spadków za dużych nie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Koc90i oprocz wzmianki o kreatynie nic mondrego nie napisal a wrecz takie glupoty ze tylko sie smiac... bez urazy.
Pisalem kup Liv52 bo to jeden z najlepszych srodkow na watrobe, masa opinii i badan to potwierdza, 20zl za 100 tab i lykasz po jednej do kazdej tab mety.

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466

Osłona i regeneracja wątroby:
W trakcie cyklu przyjmujemy 1-2 kps. essentiale forte,esseliv,liv52-do każdej porcji metanabolu.Można używać również lecytyny.
Po cyklu zgodnie z opisem na opakowaniu przyjmujemy Hepatil.
Odblok:
12 godzin po przyjęciu ostatniej porcji środka rozpoczynamy Post Cycle Therapy czyli odblokowanie hormonalnej funkcji wydzielniczej naszego organizmu.
1-7/10(dni)Clomid 50mg.


przecież jest w podwieszonym
a ja wyczytałem ze heparagen lepszy na osłonę wątroby tyle że na recepte. ale niech ktoś doswiadczony potwierdzi :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok więc 100tabs liv52 na 100tabs mety w proporcjach 1/1

odblok. 10-12 dni clomid 50mg/dzień

dobrze zrozumiałem? :)

8x8 nie to jest mój drugi cykl, pierwszy 100tabs mety piramidą i powiem że efektów zniewalających nie było...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped Tabs TR co na PCT

Następny temat

Malay Tiger Mix + Doktor Omnadren

WHEY premium